Miška.Miška Miška.Miška komentáře u knih

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Nutně potřebuji další díl !!!!!!
Opět skvělé

28.08.2018 5 z 5

Tajná dcera Tajná dcera Shilpi Somaya Gowda

Nádherný a strhující příběh, jen jsem čekala trošku jiný konec. Kniha je opravdu čtivá od samého začátku. Donutí vás nad ní přemýšlet ještě po tom co jste ji dočetli.

13.06.2018 4 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Hodně jsem se přemlouvala abych knihu dočetla. Celkový děj je zajímavý, konec je celkem překvapivý a kniha ve finále nebyla špatná. Bohužel hodně mi vadily zmatené pasáže, bylo tam strašně moc jmen a stracela jsem se v tom.

25.02.2018 3 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Co dodat ! Opět wauuu můžu jen doufat že někdy bude další kniha.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Dlouho jsem s knihou otálela, nakonec jsem si ji přeci jen přečetla. Na a .... byla jsem mile překvapená. Doporučuji !!! Čtivá a zaujme, místama celkem depresivní ale to spíše přidá na jejím kouzlu.

20.02.2018 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Miluju tuto autorku, její knihy jsou naprosto strhující. Každá kniha je naprosto odlišná ale přesto je každá naprosto úžasná. Tato opět nezklamala.

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Příběh sám o sobě je velmi pěkný a zaujme. Vůbec se mi nechtělo knihu odkládat ale i přesto mi trvalo než jsem ji přelouskala :)

20.02.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět strhující příběh, jsem naprosto unešená. Téma knihy mě dostalo a konec byl překvapivý. Kniha je obsáhlá ale čte se velmi dobře a rychle jako všechny autorovy knihy. Už se moc těším na další díl.

Osm Osm Radka Třeštíková

Co mě nalákalo na knihu bylo že to je " detektivka ". Absolutní stráta času.

09.01.2018 2 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Zajímavé a velmi čtivé.

09.01.2018 3 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Téma bylo velmi zajímavé, čekala jsem nějakou pecku, bohužel jsem se nedočkala. Za mě průměr.

09.01.2018 3 z 5

Nechtěj nic vědět Nechtěj nic vědět Lisa Jackson

Ze začátku jsem se nemohla do knihy vůbec začíst, už jsem ji skoro v půlce chtěla odložit. Nakonec jsem knihu dočetla a nelituji. Zhruba od té poloviny se příběh rozjede a kniha má spát. Mohla by bít tak o 150 stran kratší ale i tak se to dá.

17.09.2017 4 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Téma knihy mě velice zaujalo a nakonec ani neuklamalo. Příběh měl děj i spát, neříkám že kniha byla bez chybičky to určitě ne. Autorka mohla některé pasáže zkrátit a jiné zase více rozvinout. Přesto se mi kniha líbila.

17.09.2017 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Od poloviny knihy jsem se neubránila slzám ale konec jsem vyloženě prořvala. Nádherný příběh který mě chytil za srdce.

29.04.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Wau úžasná detektivka. Vraždy malích holčiček nejsou sice moc hezké ale naštěstí v knice nejsou bodrobně rozebírány. Je to velice napínavé a kniha velmi rychle ubíhá.

28.04.2017 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Kniha není lehká na čtení. Příběh je velice zajímaví a chytlaví.

28.04.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Miluji detektivky tohoto autora, už se moc těším na další.

20.03.2017 5 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Zajímavý námět, napínavé a výborné. Kniha se mi opravdu moc líbila.

20.03.2017 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Moje první kniha od této autorky. Nemůžu říci že bych byla zklamaná ale ani vyloženě nadšená. Příběh se mi líbil ale nebylo tam nic co by mě uchvátilo. Co bude v dopise mi bylo jasné celkem brzy. Prostě průměr no snad budou další knihy od autorky i něco lepší.

20.03.2017 3 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Souhlasím s tím že anotace nemá s dějem nic společného, přesto si mi kniha líbila. Bylo to zajímavé i napínavé, četlo se to dobře. Konec ubíhal velmi rychle a opravdu jsem nečekala takové rozuzlení.

28.02.2017 4 z 5