Miška.Miška Miška.Miška komentáře u knih

Sladké zapomínání Sladké zapomínání Kristin Harmel

Výborně jsem si u této knihy odpočinula. Člověk se snadno začte a příběh ho vtáhne. Ještě na vrch super recepty.

14.04.2019 4 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Výborná oddechovka a zajímavá zápletka.

14.04.2019 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jedna z nejlepších detektivek jakou jsem zatím četla. Strašně čtivé, příběh hned od začátku zaujme ani chvilku jsem se nenudila. Za mě top !!

14.04.2019 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Asi rovnou přeskočím na konec knihy. Byl strašně zamotaný a zbytečně komplikovaný. Jinak téma zajímavé.

25.03.2019 3 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Strašně jednoduchá detektivka a v tom je její kouzlo. Těším se na další

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Je to super oddechovka, která se dobře čte. Poutavý příběh který zaujme, člověk se u knihy i pobaví.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Zbytečně zdlouhavé, jinak super

25.03.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Velmi napínavé čtení. Kniha mě zaujala hned od začátku, četla se opravdu sama. Já osobně jsem takový konec nečekala. Měla jsem nějaké své typy a ty se i z části potvrdily, když se to ale vše dalo dohromady byla jsem opravdu příjemně překvapená.

20.02.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherný a dojemný příběh. Osudy celé rodiny mě chytili za srdce, ne jednou jsem brečela.

08.11.2018 5 z 5

Rodina ze dne na den Rodina ze dne na den Rowan Coleman

Zbytečně moc stránek a velmi předvídatelný děj.

03.11.2018 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Od začátku se kniha četla velmi dobře. Teprve asi po 100 stranách se začalo dít něco pořádného a přicházeli zvraty. Motiv činu mě opravdu nenapadl a byl i zajímavý. Rozuzlení příjde až těsně před koncem, což bylo fajn.

25.09.2018 4 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Pěkná knížka, konec celkem předvídatelný. Tajemství, láska, vzrušení to vše v knize bylo. Jako oddychovka dobré.

16.09.2018 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Kniha byla úžasná !!! Úplně mě vytáhla do děje a nešlo se odtrhnout. Tuhle autorku zbožňuji, četla jsem už několik jejich knih a doporučuji vám každou. Jsou napsány tak realisticky a vždy s vážným tématem k zamyšlení.

06.09.2018 5 z 5

Zabila jsem naše kočky, drahá Zabila jsem naše kočky, drahá Dorota Masłowska

Strašně nerada nechávám nedočtené knihy, toto se však už nedá. Přečetla jsem polovinu knihy a nechápala jsem, vůbec mi kniha nedávala smysl.

29.08.2018 1 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Volání kukačky jsem přečetla rychle, kniha mně i bavila. Hedvábík se s ní bohužel nedá srovnávat.
Četla jsem strašně dlouho a nebavila mně. Jediné co bylo na knize zajímavé byl konec.
Váhám jestli se vůbec pouštět do dalšího dílu.

29.08.2018 2 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Kniha kteoru by si měl každý alespoň jednou v životě přečíst.

28.08.2018 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

U této knihy mně velmi zaujala anotace.

Kniha je čtivá, zaujme hned od začátku. Bohužel jsem čekala něco úplně jiného. Chtělo by to trošku více napětí a akce. Dávám čtyři hvězdy za konec který jsem opravdu nečekala a překvapil.

28.08.2018 4 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

K. Morton nikdy nezklame.
Její knihy jsou krásné, romantické, citlivé a velmi čtive, zatím jsem u každé brečela.
Opravdu doporučuji jakoukoli její knihu !!

28.08.2018 5 z 5

Dcery strážce majáku Dcery strážce majáku Jean E. Pendziwol

Co o této knize říct...

Zápletka zajímavá ale to je asi vše.

A Morgan mi neuvěřitelně lezla na nervy.

28.08.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha mi přišla místy trošku zmatená, nicméně děj byl zajímavý. Další díl si určitě přečtu.

28.08.2018 3 z 5