misi3889 misi3889 komentáře u knih

Aliance Aliance Veronica Roth

Srovnatelné s prvním dílem, který byl podle mě super.

06.09.2014 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Už jsem přečetla všechny díly a tenhle se mi líbil nejmíň, ale i tak stojí za přetení.
Tady je moje recenze http://mis-room.blogspot.cz/2014/08/rezistence-recenze.html

06.09.2014 4 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Moje první detektivka, nikdy jsem si nemyslela, že bych se do něčeho takového pustila. Ale udělala jsem to a nelituji, moc se mi to líbilo, hlavně to bylo vtipné i romantické... a ten konec... určitě si přečtěte
Moje kompletní recenze: http://mis-room.blogspot.cz/2014/08/sest-let-recenze.html

24.08.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Moje první dystopie, jsem ráda, že se mi líbila a neodradila mě od tohoto žánru :)
jinak tady je moje celá recenze http://mis-room.blogspot.cz/2014/08/divergence-recenze.html

24.08.2014 5 z 5

Milovánky Milovánky Monika Petráková

Nemůžu říct ani super ani hrůza, jen co jsem se nikde předtím nedozvěděla, tak všechny povídky jsou vlastně jen její články co psala na blog.
Tady je moje celková recenze

19.08.2014 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Teď jsem to dočetla a jsem z toho úplně hotová... nebudu říkat v jakém smyslu - určitě doporučuju brečela jsem i jsem se smála
tady je moje celková recenze http://mis-room.blogspot.cz/2014/08/nez-jsem-te-poznala-recenze.html

12.08.2014 5 z 5

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

No všichni píšete, že jste čekali víc. No já díky těmhle komentářům nečekala nic. ALE strašně moc se mi to líbilo. Takže doporučuji :) tady je moje kompletní recenze

30.07.2014 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Čekala jsem že to bude něco super. Byla to moje první knížka od Kinga, čekala jsem rozhodně víc. U téhle knížky jsem se vůbec nebála ba naopak spíš jsem se docela nudila.
Tady je moje recenze: http://mis-room.blogspot.cz/2014/07/lunapark-recenze.html

22.07.2014 2 z 5

Pokání Pokání Ian McEwan

Tak pro mě bylo čtení téhle knížky velké a zdlouhavé utrpení. Ani konec za to nestál!

18.07.2014 1 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Tak tohle je knížka kterou budu mít navždy v srdci :) tady je moje recenze: http://mis-room.blogspot.cz/2014/06/pentalogie-kvety-z-pudy.html

09.07.2014 5 z 5