misan69 misan69 komentáře u knih

Tankový prapor Tankový prapor Josef Škvorecký

Nejdřív jsem viděla film, a ten je proti knize nudný. Bavilo mě to, hlavně prověrky FO. Jsem ráda, že jsem si tuto knihu přečetla.

05.11.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Patrika Hartla miluju!!!

10.01.2019 5 z 5

Dcery Dcery Kateřina Dubská

Kniha moc pěkná, ale na začátku každé nové kapitoly jsem přemýšlela, o kom ta kapitola je.

27.07.2018 4 z 5

Marná práce Marná práce Karel Haloun

Super knížka o vážné době. Moc jsem se pobavila ve třetí části kterou vypravuje osmiletý kluk. Jeho komentáře o třídním nepříteli, husitech a rudoarmějcích jsou skvělé.

31.05.2018 4 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Myslím že pan Lagerkrantz je důstojným následníkem pana Larssona. Jakoby celou sérii napsal jeden člověk.
Moc se mi kniha líbila.

16.04.2018 5 z 5

Odvrácená tvář Odvrácená tvář Bill Clem

Škoda papíru na ty volné stránky. Mé srdce ekologa bolí.

23.03.2017 2 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

super !

19.12.2016 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Nejdřív jsem si nadávala, že jsem se nechala nachytat na Padesát odstínů v bledě modrém. Musím uznat, že to na rozdíl od výše jmenovaného má nějaký děj. Když se přeskakují erotické scény, tak se to dá rychle přečíst. O dalším dílu ale neuvažuji.

20.07.2016 1 z 5

Temné znamení Temné znamení František Šmehlík

Knihu jsem dostala od dcery k narozeninám. A byla jsem docela překvapená.
Bála jsem se, zkoumavě jsem sledovala svého 11-ti letého psa, a dočítala jsem při hrozné bouřce a krupobití. Dokonce vypnuli elektriku a tak jsem musela najít čelovku a dočíst. :) Za mě osobně dobré čtení a ten sex mi až tak nevadil. :)

30.05.2016 4 z 5

Hannibal Hannibal Thomas Harris

jsem tím koncem dost překvapená

09.02.2016 4 z 5

Rabínova dcera Rabínova dcera Reva Mann

Vše ortodoxní je přehnané. Křesťanství, židovství i muslimové.

22.01.2016 3 z 5

Spolčení hlupců Spolčení hlupců John Kennedy Toole

Pobavila jsem se

19.01.2016 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Přečteno jedním dechem - bála jsem se. Nemůžeme pořád číst jen tu vážnou literaturu.

10.01.2016 5 z 5

Smrt ve Vratislavi Smrt ve Vratislavi Vlastimil Vondruška

Pěkná detektivka ze středověku

07.01.2016 5 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Nejen Pelíšky a Pupendo, ale i Občanský průkaz. :)

30.12.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

:) Mělo by vyjít Padesát odstínů hodnocení Padesáti odstínů. Opakuji se, ale fakt mě tahle diskuze baví.

30.10.2015 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Někde jsem četla, že komentáře k Padesáti odstínům čehokoli jsou mnohem zábavnější, než celé dílo paní Jamesové. Asi měli zase pravdu, dost se bavím.

30.07.2015 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Asi po roce jsem si opět pročetla komentáře k Odstínům... a hle : ještě jedno prvenství má tato kniha - je to asi nejkomentovanější a nejrozporuplnější kniha posledních let.

20.11.2014 odpad!

Jak voní tymián Jak voní tymián Marcel Pagnol