mirunda Online mirunda komentáře u knih

Anděl smrti Anděl smrti Robert Bryndza

První půlka knihy mi přišla lehce nezáživná, ale nakonec se to rozjelo a já si knihu užila. Ráda jsem se vrátila k Erice a jejímu životu.

24.04.2024 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Tak že by konečně Ava a Luc spolu? No nevím. Tento díl byl smutný, mrtvolami se to hemžilo, jsem zvědavá na zatím poslední pokračování.

23.04.2024 5 z 5

Sestry od majáku Sestry od majáku Gill Thompson

To byl tak strašně smutný příběh. Tolik bolesti co museli ti lidé zažít. Obdivuji každého, kdo přežil a dokázal pak "normálně" žít.

21.04.2024 5 z 5

Gump: Jsme dvojka Gump: Jsme dvojka Filip Rožek

Gumpa by chtěl mít doma každý. Takhle nějak si představuji každého psího kamaráda. Druhý díl byl smutný a hlavně na jednu stranu velmi krátký. Zdaleka pro mě nepředčil kvality prvního dílu. Byla to taková čtecí jednohubka, za hodinku přečtená.

20.04.2024 3 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Kniha byla napínavá, o pachatelích jsem jen spekulovala a netrefila jsem ani jednoho. Ale ten konec mě celkem překvapil a rozesmutnil.

20.04.2024 5 z 5

Velmi dobře napsáno. Četla jsem jedním dechem. Mockrát jsem se i zasmála a spouští věcí mě překvapilo.

15.04.2024 5 z 5

Poprava Poprava Matt Witten

Kniha se velmi dobře četla, ale některé pasáže mi přišly lehce nepravděpodobné. Ale když si představím, že by se tohle opravdu mohlo stát, že by bylo možné odsoudit k smrti nevinného člověka ... V půlce knihy jsem opravdu měla šok. A konec? Ten byl ještě více šokující

12.04.2024 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Kdysi dávno nejsem četla první tři díly této série a pak jsem nějak pozapomněla, ale tento díl byl výborný. Napínavý a neodložitelný. Snad už na autorku tak snadno nezapomenu

09.04.2024 5 z 5

Ostrov Ostrov Samuel Bjørk (p)

Tento díl mě bavil mnohem víc než předchozí. Mia byla Mia a Munch byl Munch. Tento případ byl zamotaný a až do úplně samotného konce jsem netušila, kdo je pachatel. Fakt že ne.

07.04.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Od druhé půlky jsem knihu nechtěla odložit a co nejdřív jsem se chtěla dozvědět, jak to dopadne. Ten konec byl lehce přitažený za vlasy, ale jo, bavilo mě to.

06.04.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Byla to oddychovka. Bavila mě, ale že by to byl nějaký vrcholný čtecí zážitek, to rozhodně ne. Prostě týden ze života tří žen. Tří Gazel.

04.04.2024 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Tento díl mě nebavil tolik jako předchozí dva. Ale i tak jsem ho přečetla s velkou chutí. Frosta mám moc ráda, ale co byl ten konec? Tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat

31.03.2024 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Ten konec jsem rozhodně nečekala a překvapil mě. Tento pak detektiv je mi velice sympatický a kniha se četla sama. Napínavá od začátku do konce.

28.03.2024 5 z 5

Krutá rozkoš Krutá rozkoš Nora Roberts

Vždycky si myslím, že už autorka nemůže vymyslet po tolika dílech něco originálního, co by zaujalo. A vždycky mě překvapí. Tenhle díl byl napínavý a představa, že se tohle může dít je šílená. Výborná knížka

23.03.2024 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Knihu jsem měla ve čtečce neuvěřitelně dlouho, furt jsem se jí vyhýbala, ale neskutečně mě překvapila. Jak si někdo může prohrávat s lidskou myslí a opravdu to jde tak snadno? Bylo to napínavé až do samého konce a Frost mi byl neuvěřitelně sympatický.

17.03.2024 5 z 5

Pravda a lži Pravda a lži Caroline Mitchell

Kniha byla napínavá až do konce. Vůbec jsem netušila, kdo je pachatel únosu a jak to vlastně dopadne ...

14.03.2024 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Kniha byla zajímavá, ale konečné rozuzlení bylo teda divoké. Nikdy by mě nenapadlo, kdo za vším stál.

10.03.2024 4 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Výborný. Asi až ve třičtvrtině knihy jsem zjistila, jak to opravdu je. Bylo to napínavé a chytře vymyšlené.

05.03.2024 5 z 5

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Bohužel jsem si už úplně nepamatovala dva předchozí díly, ale úplně to nevadilo. Tohle byl příběh jen o Ianovi a ten se mi moc líbil. Přečetla jsem knihu za jediný den.

02.03.2024 5 z 5

Hodinář z Dachau Hodinář z Dachau Carly Schabowski

Příběhy z druhé světové války mě nikdy nepřestanou fascinovat. Čas od času je musím číst, abych si připomenula, jak těžký tehdy měli lidé život, abych nezapomněla, že zlo ve své nejčistší podobě existovalo. Nikdy na to nesmíme zapomenout. Nikdy

02.03.2024 5 z 5