miroslava999 miroslava999 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha je na letni cteni zcela idealni. Da se lehce vctitit do chovani a pochopit strachy alkoholicky. Dalo se odhadnout jak to dopadne ale presto ctive.

26.06.2019 3 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Ctiva kniha a hlavne prekvapujici konec. Lidske vztahy jsou slozite a tezke v knize i v zivote.

09.06.2019 3 z 5

Myslete na děti! Myslete na děti! Ian McEwan

Nevim. Libilo i nelibilo.Pri cteni popisu nastavajiciho stari na strane 27 mi sel mraz po zadech.Prave jsem na jeho prahu a je to velice vystizne.

22.04.2019 2 z 5

Vytoužené dítě Vytoužené dítě Catherine Chidgey

Je pravda ze kniha me zaujala az od druhe poloviny.Musela jsem si zvyknout na styl psani.Tema je to ale zajimave dozvedet se o valce i z druhe nepratelske strany.

17.03.2019 2 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Trochu jina Fieldingova ake porad.dobra napinava cetba.Po dlouhe dobe jsem se bala v noci sama.doma. A konec me pobavil.

15.03.2019 4 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Vyborna kniha ktera dava mnoho podmetu k zamysleni.Hlavne me zaujal osud Minie a jeji sila zit dal po vsech hruzach co prozila.Ma muj obdiv.

12.03.2019 5 z 5

Dúhový most Dúhový most Táňa Keleová-Vasilková

Jako bych to psala ja sama co se tyka boji s kilogramy.Kniha me donutila k zamysleni jestli opravdu to stoji zato cely zivot bojovat a stale prohravat. Bylo to pro me velmi poucne cteni. Urcite budu o knize dlouho premyslet.

10.03.2019 4 z 5

Matčiny dary Matčiny dary Cecilie Enger

Zrovna prozivam neco podobneho jako autorka proto mi kniha pomohla i s mym vzpominanim a loucenim s rodnym domem.Kdybych nebyla v teto situaci nevim jestli by me zaujala.Ted mi zkratka padla do meho rozpolozeni.

09.03.2019 3 z 5

Očistím tě od hříchu Očistím tě od hříchu J. D. Robb (p)

Prilis mnoho postav.Asi to byla moje chyba ale nejak mi nesedla do soucasne nalady.

04.03.2019 2 z 5

Okovy naděje Okovy naděje Bebe Moore Campbell

Je to pravdiva smutna kniha.Pouceni? Jak pise autorka: Nedopust Boze aby nas deti pripravily o radost z byti.

09.01.2019