mirkol mirkol komentáře u knih

Za zrcadlem Za zrcadlem Alina Bronsky

Podle anotace, možná i obálky, jsem čekala něco víc. Ale i přesto, že mi ze začátku přišel děj zdlouhavý a nezajímavý, se příběh rozjel a bylo to lepší. Avšak stejně mi přišlo, že se v první části nic moc nedozvíme. Druhý díl si přečtu, protože vždycky je šance na zlepšení a navíc - četla jsem i horší.

25.11.2016 3 z 5

Povolání: Zaklínačka Povolání: Zaklínačka Olga Gromyko

Polovinu knihy se tam nic moc nedělo, ale i tak jsem si hlavně užívala, Volhin?, humor. Ale i přes ten děj jsem mě čtení bavilo, byla to pro mě taková příjemná a vtipná oddechovka. Rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla.

12.11.2016 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Celkem dobré.

20.10.2016 3 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

No, ten konec, člověk doufal, že se později dozví něco víc, třeba o prvních trpasličích nebo urgalých jezdcích, ale ono nic. Nebo aspoň o prvním žáku Eragona, nové zemi, nebo tak něco...
Ale ono nic.
To zamrzí, ale jinak poslednímu dílu nemám moc co vytknout. Jen mě trochu mrzelo, jak to dopadlo s Murtaghem a Nasuadou (moje oblíbené postavy). A samozřejmě s Trnem. Fírnen a Arya mi přijde, že to vymyslel dobře. Nejlepší Vroengard kočkodlaci + Angela.

19.10.2016 4 z 5

Podsvětí Podsvětí Oliver Bowden (p)

4,5 hvězdiček

10.10.2016 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Já nevím, asi jsem čekala něco víc nebo co.... No, zkrátka mi přišlo, že to šlo hopem a sice se mi líbilo, jak tam bylo zapracované to s tím dítětem, ale po předchozích dílech jsem asi čekala, že tam bude něco víc . V předchozích dílech bylo to ,temné tajemství' takové, že je stále ovlivňovalo a bylo to prostě o tom, jak navzdory mnohým těžkostem překonali a našli skutečné štěstí, ale tady... mi to připadalo takové...uchvátané. I přesto se mi příběh líbil byť i kvůli tomu, že tam bylo to těhotenství, na což jsem nenašla moc témat.
3,5 hvězdiček

24.09.2016 4 z 5

Malé ženy (skrátené vydanie) Malé ženy (skrátené vydanie) Louisa May Alcott

Lepší, než jsem čekala.

12.09.2016

Deník alchymistky Deník alchymistky Amy Alward

Prostě taková milá dětská oddechovka, i když jsem plně nesouhlasila se vztahem mezi Zainem a Sam. :) Z knihovny jsem si ji původně vypujčila s tím, že to asi nic moc nebude, ale kniha mě mile překvapila.Nečekané :)

07.09.2016 4 z 5

Zima Zima Rod Rees

Dokážu pochopit, že se to někomu líbí, ale mě prostě ne. Možná, kdybych toho míň přečetla, tak by mě to zaujalo víc,ale...ne. Další díly už si asi nepřečtu.

.......

15.06.2016 2 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Nádherná kniha o utrpení, lži, ale i radosti a naději.

16.04.2016 5 z 5

Silnější než smrt Silnější než smrt Lidia Czyż

Kniha je to silná, se silným poselstvím. Jinak ten obal trochu pletl, ale je krásný. Pěkně se to čte a jen tak na to nezapomenu. Rozhodně nelituji, že jsem si ji koupila.

11.04.2016 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Celá série se mi líbila, i když mě mrzí, že už je konec, ale zase jsem ráda, že v pokračování se něco víc dozvím o Sydney a alchymistech celkově. Kdyby tam nebylo to pokračování, tak bych po pravdě byla naštvaná na Rose, kvůli Adrianovi, ale takhle jsem jenom ráda, že má svůj happy end.

10.04.2016 4 z 5

Dnem i nocí Dnem i nocí Gwen Hayes

Sice jsem nečekala nic extra, měla jsem to jen jako oddechovku, ale i tak... Styl psaní mi vůbec nesedl, kolikrát jsem si to v duchu upravovala...

07.04.2016 2 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Čekala jsem víc asi tak od prostředka jsem začala přeskakovat, protože už to bylo pořád ''princ tam princ sem'' nebo ''jsem taková mrcha, ale udělat to musím '' atd.

30.03.2016 2 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Rozhodně se mi líbilo to zakončení, což tak úplně nemohu říct o začátku, který se trochu vlekl, ale zase jsem byla ráda, že jsem se v tomto díle víc dozvěděla o Mercy celkově.

23.03.2016 4 z 5

Mrtvá čarodějka přichází Mrtvá čarodějka přichází Kim Harrison

Je pravda, že mě od prvního okamžiku Nick (v lid.podobě) štve sice téměř bezdůvodně, ale prostě by mě jenom potěšilo kdyby se na něj něco našlo. :) Rachel mě lehce štve, že ho poté akcičce v knihovně neseřvala, ale co snad se dočkám později. Jenks je rozhodně moje oblíbená postava a Ivy...je Ivy.

23.03.2016 4 z 5

Magie zabíjí Magie zabíjí Ilona Andrews

Dost mě překvapilo, že jsem zjistila, že kniha ještě takový bonus, novelu Magické dary.

07.03.2016 4 z 5

Prokletý král Prokletý král J.D. Rinehart (p)

Čekala jsem něco lepšího a špatně se mi to četlo, nevtáhlo mě to do děje, nic, přesto mám v plánu přečíst si další díl.

07.03.2016 3 z 5

Záchrana Lilandgarie Záchrana Lilandgarie Michaela Burdová

Kniha se mi líbila, i když ten jednorožec mi pořád připomíná něco jiného než jak to bylo myšleno... taky
jsem ke konci začínala doufat, že Maxarel KONEČNĚ vyhraje, ale furt nic :), jinak v podstatě souhlasím s Roselundou 1928.

23.02.2016 3 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Jak to přebíhalo od tématu k tématu, to mě úplně mátlo a chvíli trvalo než jsem to překousla a dala dohtomady. No, takový všechno urychlený většině věcem tam ani nedala čas. Myšlenka celkem dobrá, ale ten zbytek...
1/5 ḧvězdičky

23.02.2016 1 z 5