Mirkens Mirkens komentáře u knih

Označená Označená Kristin Cast

Kniha má pár zajímavých momentů a nápadů, ale asi už nejsem ta správná věková skupina, pro kterou byla knížka napsaná :)

16.07.2015 4 z 5

Planoucí hvězda Planoucí hvězda Moira Young

Nevím. To je jediné, co o ukončení trilogie můžu říct. První díl mě tak nadchl, ale to ukončení.. prostě nevím. Čekala jsem asi uplně něco jiného.

16.07.2015 3 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Krásný příběh, skvěle napsaný, prostě přečetla jsem ho jedním dechem a zanechal po sobě krásný pocit :) a tak by to mělo být.

16.07.2015 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Zakončení série jak se patří! Knížku sem přečetla jedním dechem a taktéž děkuju za upozornění na další dvě kapitoly. Bylo to jen pár vět, ale tak nějak jsem díky nim snáz připustila, že je konec :D. Ze dvojky jsem byla trochu rozpačitá, ale tenhle díl mi to ve všech ohledech vynahradil. Mám hodně knižních lásek, ale Warner se zařadil na vysokou příčku, to bez debat. Prostě. Ach.

26.05.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Velmi čtivá kniha a už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

08.12.2014 5 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

přečetla sem ji jedním dechem a nepočítala s tím, že by byl další díl! to mě ale štve, zas tak dlouho čekat

05.08.2014 5 z 5

Pustina Pustina Moira Young

Druhý díl už jsem nehltala jako ten první, ale co se týče konce, nevěřila jsem svým očím :D už aby tu byl třetí díl!

01.08.2014 4 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Narazila jsem na ni v knihovně náhodou a rozhodně nelituju! Přečetla jsem ji jedním dechem:). Momentálně čtu druhý díl a srdce mi krvácí, když vím, jak dlouho budu čekat na závěrečný třetí...

22.07.2014 5 z 5