mirka2558 mirka2558 komentáře u knih

Vadí - nevadí Vadí - nevadí M. J. Arlidge

Helen to ,,zase,, dala. Nemám čo vytknúť akurát koniec pretože čakať na pokračovanie bude dlhé. 5*

13.05.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Pán SPRISOVATEL nesklamal. Ktorúkoľvek knihu od neho prečítam vzdy je to na 5 hviezdičiek klobuk dole a veľa ďalších napísaných kníh :)

30.04.2023 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Najlepšia... Kniha sa nedá odlozit. Teda vôbec niesom šťastná z toho, že toto bol posledný diel ale Pán autor klobúk dole - nemám co vytknúť

25.01.2023 5 z 5

Hodinář z Dachau Hodinář z Dachau Carly Schabowski

Veľmi smutná kniha so silným odkazom. Izak a Anna sú veľmi silný ľudia a dúfam, že história sa nikdy nezopakuje

19.01.2023 5 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Ďalšia časť ktorá nesklamala. Vždy sa teším na autorkine knihy pretože sú oddychové a aj sa na nich zasmejem.

06.08.2022 4 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Hans Rosenfeldt (p)

Wau wau wau! Odpadla som.... Neviem ako to robia ale každá ďalšia kniha je lepšia a lepšia. Jediná chyba, že na nový diel musím dlho čakať. Už teraz sa neviem dočkať ako to bude pokračovať

16.05.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Vobec ale vobec nesklamala. Som zvedava na ďalšiu časť :)

23.04.2022 5 z 5

Huslistka z Osvienčimu Huslistka z Osvienčimu Ellie Midwood

Čakala som happyand. Kniha je úžasne čítavo napísaná smutná, ale odvaha a sila nechýbajú... určite odporúčam

10.01.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Vždy čakám na novú knihu. Autorka patrí medzi moje obľúbené a mám prečítanú každú jednu a môžem povedať, že ešte ma nesklamala. Kim a jej tím mám rada, veľmi sa mi páčila myšlienka ,,ako sa dali dokopy,, úplná topka. Neviem sa dočkať ďalšieho dielu. Určite odporúčam ktorúkoľvek knihu od A. Marson

04.01.2022 5 z 5

Noc, kdy zemřela Noc, kdy zemřela Jenny Blackhurst

Teším sa na ďalšiu knihu autorka má všetky top nevedela by som si vybrať,. ktorá je naj. Určite odporúčam

26.12.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Angela Marsons opäť nesklamala. Prečítané na jeden nádych. Určite odporúčam . V tejto časti sme sa dozvedeli asi najviac z Kiminej minulosti

01.01.2021 5 z 5

Budeš iba moja Budeš iba moja Martina Kováčiková

prečítala som túto jednohubku a môžem povedať, že sa čítala sama! Prečítaná za pár hodín /odporúčam čítať, keď nemáte doma deti pretože ,, otravujú,, / Veľa ľudí má takýto vzťah a nevie ako z neho von. U niekoho to trvá ,, chvíľu,, u niekoho dlhé roky a u niekoho večnosť... Tento príbeh ma chytil, stále som čakala čo bude ďalej a v kútiku duše som dúfala, že Greg bude jej záchranca. Trošku mi chýbalo ako dopadla ďalej ale možno bude ďalšia časť o jej príbehu. Pri knihe som rozmýšľala , či autorka čerpá z vlastnej skúsenosti ale úprimne dúfam, že nie pretože toto by som nepriala nikomu. Určite odporúčam každému kto rád číta.

20.10.2020 5 z 5

Ať zemře Ať zemře Sarah Pinborough

To bola jazda! Kniha nesklamala , rýchlo prečítané super dej veľmi sa mi páčila

20.09.2020 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádherná knižka

28.07.2020 5 z 5

Terapia Terapia Sebastian Fitzek

Vela ludi mi odporucalo tohto autora a toto bola moja prva kniha od neho. Mozem len lutovat , ze som po nom nesiahla skor. Uplne uzasny pribeh. Klobúk dole

23.07.2020 5 z 5

Talent na smrť Talent na smrť M. J. Arlidge

Top!top! .... Nemám slov. Ďalšia úžasná kniha prelúskaná behom pár hodín... Neviem si predstaviť mať takýto ,,talent,, .... Autor nesklamal určite odporúčam .

16.07.2020 5 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Teda kniha bola zamotana sama akcia a vyzera to na dalsiu cast. Uz sa neviem dockat!

30.05.2020 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Teda to bola jazda... A ten koniec zimomriavky... Az do. Konca som nevedela o co,, jej,, ide...

01.05.2020 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Ano ano ano! Každá jedna časť lepšia a lepšia :) len som zvedavá kedy sa dozviem, či sa Ava a Luc daju dokopy :D

28.04.2020 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Moja prvá kniha od autorky a mozem povedať, ze sa mi veľmi páčila

27.04.2020 5 z 5