Mirka_chan Mirka_chan komentáře u knih

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Tuhle knížku už mám v knihovně rok! A až teď jsem si jí přečetla a nechápu že jsem si jí nepřečetla hned! Je naprosto skvělá! Patří mezi mé oblíbené. Krasný příběh, přesně jak je uvedené na obalu je hořkosladký a já nemůžu jen než souhlasit :) Alex a Miles jsou opravdu úžasní a já jsem si je zamilovala a celý jejich příběh taky. Jen DOPORUČUJI!!! :)

17.01.2018 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Nejdřív jsem natrefila na trailer k filmu a říkala si ze to musím vidět. A pak jsem zjistila že je i kniha takže jsem si řekla žádný film dokud neprectu knížku. Knížka úplně skvělá. Líbila se mi se vším všudy. Konec jsem opravdu nečekala a dokonce jsem čekala závěr který se mi nebude líbit. Ale konec byl naproto takovej jakej ho mám nejradši

06.06.2017 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Asi do 120 stránky jsem knížku četla jen proto že mám ráda Greena. Bylo to v podstatě o ničem, nic se tam nedělo. No a pak sem si začala říkat že už to není tak zlý. A najednou jsem se nemohla odtrhnout. Ten konec byl vážně dobrej. Jen škoda že tak nemohla bejt napsána celá knížka. Nechci říct nejhorší knížka tak řeknu nejméně dobra knížka od Johna.

PS: Nejradši mám Aljašku

09.08.2015 3 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Geniální. Lepší knížku jsem nečetla. Stává se pro mě nejlepší knížkou v mem žebříčku. Trochu se s Charliem ztotožňuji. Outsider, pořád o všem přemýšlí a snaží se "zapojit".

We are infinite

06.08.2015 5 z 5

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

Cože? ! :-D tohle jsem nečekala. Jeden jenž jsou dva to my bylo jasný že to bude on, ale prostě jsem tomu nemohla uvěřit. Úplně skvělý! !

01.07.2015

Aliance Aliance Veronica Roth

Nemohla jsem se od ní odrthnout. Musela jsem číst pořád dál..vybrečela jsem si oči. Hodně hodně dojemný konec..Opravdu jsem nečekala že by to takhle mohlo zkončit

13.04.2015