Minette Minette komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Na tuto knihu jsem se moc těšila a po přečtení komentářů ještě víc. Je naprosto perfektní. Má všechno co má správná kniha mit. Je dokonalá.

23.08.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Naprosto perfektní, naprosto dokonalá detektivka.

21.11.2017 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Tuto autorku mám hrozně ráda a líbí se mi její knihy ale co tohle sakra bylo za blbost??

07.11.2017 1 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Tato kniha byla naprosto úžasná. Dlouho jsem tak skvělou knihu nečetla. Hodně emotivní příběh, se zatajeným dechem hltáte stránku za stránkou aby jste věděli jak to vše dopadne. Zaslouží si více než 5 hvězdiček.

13.10.2017 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Je nádherně napsaná. Je to prostě ten typ knížky, která ve vás něco zanechá. Kdy si uvědomíte, že v životě řešíte jenom samé blbosti a může být daleko hůř. Jedna z nejlepších, které jsem četla a samozřejmě jsem si poplakala jako asi každý.

15.08.2017 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha je naprosto úžasná. Je pravda, že začátek byl trochu nudný, ale konec jsem naprosto nečekala.

21.04.2014 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Popravdě jsem byla trochu zklamaná. Neříkám, že knížka byla špatná, to vůbec ne, ale po tom co jsem četla všude recenze, jak je to skvělí a bůh ví co, jsem se těšila a nakonec musím osobně říct, že ostatní její knihy jsou lepší. Přesto musím dát 4 hvězdy.

21.04.2014 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Nemám slov......naprosto úžasné :-)

06.04.2014 5 z 5