MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

Vaříme pro kojence a batolata Vaříme pro kojence a batolata Olga Mengerová

Přehledná kuchařka, rozdělená podle kategorií. Plná receptů pro nejmenší děti i pro starší. Recepty hezky doplňují fotografie.

08.08.2021 5 z 5

Vaříme pro kojence a batolata Vaříme pro kojence a batolata Annabel Karmel

Mě se kuchařka moc nelíbila, nepřišla mi moc přehledná. A jak už bylo zmíněno v předešlých komentářích, není přímo určena pro naši zemi, ale spíš zahraničí.

08.08.2021 2 z 5

Advokátův syn Advokátův syn Rachael Anderson

Je škoda, že už je konec. Celá série se mi moc líbila, hlavní hrdinky byly sympatické. Takové příběhy mám ráda.

13.07.2021 5 z 5

Malá kravička - prsťáčkové leporelo Malá kravička - prsťáčkové leporelo Agnese Baruzzi

Líbí se mi maňásek kravičky a synovi taky. Když jsem se rozhodovala jestli koupit Malou kravičku nebo Malou pandu, rozhodla jsem se pro kravičku. Protože kravičky vidí, když jsme na balkóně. Zklamaly mě veršíky, které vlastně ani veršíky nebyly. Ale jinak super, hlavní je, že se synovi líbí.

30.06.2021 4 z 5

Mámou hravě Mámou hravě Martina Karásková

Knížku jsem si koupila ještě, když jsem byla těhotná, protože mě zaujaly ohlasy na ní. Se synem si rádi hrajeme a zkoušíme všechny možné hry z knihy. Určitě knihu doporučuji.

08.06.2021 5 z 5

Nejkrásnější česká říkadla Nejkrásnější česká říkadla kolektiv autorů

Některá říkadla znám, jiná ne. Ale celkově je knížka hezká. Říkadla jsou doplněna obrázky, které se mi moc líbí. Už se těším až ji budu číst synovi.

05.05.2021 5 z 5

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Raine Miller

Co mi na knize vadilo, že v ní bylo tolik vulgárních slov. Nemám ráda, když někdo mluví sprostě a ještě k tomu v romantické knize. Prostě mi to nejde dohromady. A dále, když hlavní hrdinka byla znásilněná, tak by si člověk řekl, že nebude spěchat se sexem, nebo tedy takhle to beru podle sebe. Ale sexuje se ostošest. Nevadí mi, když je v knize sex, ale nemusí být skoro na každé druhé straně. Ale zase někdo to má rád. Jinak příběh nebyl špatný, ale celkem mě místy štval Jeremy.

11.01.2021 3 z 5

Jak se bude jmenovat? Jak se bude jmenovat? Miloslava Knappová

Knížku mi půjčila kamarádka, abych se prý koukla jaký význam mají jména co jsme vybrali. Jak už je napsáno v předešlých komentářích, tak i tato kniha je hodně čtená. Některá jména jsou zajímavá a některé jsem v životě neslyšela. Raději ale zůstaneme u těch co jsme vybrali. Protože už vidím, jak na syna volám Čistoslave a na dceru Dulcineo. Ale je to zajímavé přečíst si o různých jménech.

10.12.2020 4 z 5

Rej upírů Rej upírů Tomáš Korbař

Povídky se mi líbily, některé byly lepší, ale kniha jako celek je dobrá.

06.12.2020 4 z 5

Pomsta hraběte Lyndona Pomsta hraběte Lyndona Barbara Cartland

Po nějaké době opět Barbara a její nevinná romantika.
Charles má vše co si může každý jen přát, je mladý, pohledný a bohatý. A také si myslí, že si vezme dívku svých snů. Když je však odmítnut, nemůže tomu uvěřit. Osud mu však do cesty přivede krásnou Ranii.

21.11.2020 5 z 5

Vůně krve Vůně krve Ulrike Schweikert

Nějak mě to nenadchlo.

19.11.2020 2 z 5

Pánev wok, pokrmy nejen asijské Pánev wok, pokrmy nejen asijské Karina Havlů

Přiznám se, že pánev wok nemám, ale i tak se mi recepty líbí.

19.11.2020 4 z 5

Grilujeme s Weberem na dřevěném uhlí Grilujeme s Weberem na dřevěném uhlí Jamie Purviance

Pro ty co rádi grilují, tak zde najdete inspiraci.

19.11.2020 4 z 5

Recepty kuchařky Svatavy Recepty kuchařky Svatavy Svatava Poncová

Tuhle kuchařku jsem dostala od tchýně a myslím si, že je dobrá. Líbí se mi fotografie jídel.

17.11.2020 4 z 5

Pocahontas Pocahontas Walt Disney

Hezká pohádka z mého dětství.

Mulan Mulan Walt Disney

Hezká pohádka z dětství.

Ariel – malá mořská víla Ariel – malá mořská víla Walt Disney

Moc hezká pohádka a také zavzpomínání na dětství.

Upíři Upíři Robert Curran

Kniha byla zajímavá.

14.11.2020 4 z 5

Američtí koně snů Američtí koně snů kolektiv autorů

Moc hezké fotografie.

14.11.2020 4 z 5