MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

Dávám ti své tělo - Jak píšu milostné scény Dávám ti své tělo - Jak píšu milostné scény Diana Gabaldon

Ze série Cizinka jsem četla jenom Cizinku, takže mi ani nevadilo, že v knize jsou úryvky z ostatních knih. A jako příručka pro začínající autory to není špatné.

30.07.2022 3 z 5

Tajemná služebná Tajemná služebná Barbara Cartland

Po nějaké době kniha od Barbary a nezklamala. Jako vždy jsem si užila romantický příběh.

30.07.2022 5 z 5

Nářek čarodějnice Nářek čarodějnice Bartosz Sztybor

Konečně jsem se dočkala dalšího komiksu Zaklínače. A za mě super, jenom tedy kresba mě zas až tak nezaujala, ale příběh skvělý.

02.06.2022 4 z 5

Krtek a zelená hvězda Krtek a zelená hvězda Hana Doskočilová

Krtečka mám ráda pořád i syn ho má rád.

26.05.2022 5 z 5

Martinka Martinka Gilbert Delahaye

Knížku jsem četla, když jsem byla malá. Ilustrace z ní jsem měla moc ráda.

26.05.2022 4 z 5

Paní z Norwycku Paní z Norwycku Margo Maguire

Taková příjemná romance.

26.05.2022 3 z 5

Sexkomiks 2: Intimní historie Afriky a Orientu Sexkomiks 2: Intimní historie Afriky a Orientu Philippe Brenot

Pokračování Sexkomiksu nebylo špatné, ale bylo určitě slabší. Ale i tak nechyběl humor a ilustrace, které jsem si oblíbila v předešlém díle.

24.05.2022 4 z 5

Warcraft: Legendy. Svazek jedna Warcraft: Legendy. Svazek jedna Richard A. Knaak

Ze čtyřech příběhů se mi nejvíc líbila Cesta. Padlý byl bohužel nejhorší, ale doufám, že jeho pokračování bude lepší. Jak získat přátele nebylo špatné, ale Poctivá živnost byla lepší. Kresba se mi líbila ve všech příbězích. Těším se na druhý svazek.

22.05.2022 4 z 5

World of Warcraft: Pokrevní přísaha World of Warcraft: Pokrevní přísaha kolektiv autorů

Mě se na komiksu líbil příběh i kresba.

22.05.2022 4 z 5

Podívej! Co je to? Život na statku Podívej! Co je to? Život na statku kolektiv autorů

Synovi se knížka moc líbí. Pořád mi jí podává a chce si jí prohlížet.

31.03.2022 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Detektivkou od Agathy Christie se absolutně nedá nic zkazit. Za mě SUPER.

18.12.2021 5 z 5

Manžel neznámý Manžel neznámý Helen Bianchin

Romantika na jedno dopoledne.

18.12.2021 4 z 5

Katka Katka Michael Třeštík

Je to smutné, protože když si uvědomíme, kde mohla Katka být, kdyby nezačala brát drogy. Taková hezká holka to byla. A když ji od drog nedostalo ani to, že má dceru, tak už asi nic. Je to vážně smutné.

18.12.2021 3 z 5

Čestný doktor Čestný doktor Carol Wood

Tak to bylo vážně hezké. To byla láska.

18.12.2021 5 z 5

Zelená liška Zelená liška Winifred Witton

Robert i Elizabeth byli sympatičtí, od začátku jsem jim fandila.

02.12.2021 4 z 5

Cvičení při bolestech zad Cvičení při bolestech zad Jan Hnízdil

Jelikož mě dost často bolí záda, tak jsem si řekla, že zkusím cvičit podle této knížky. A myslím, že to není špatné.

17.11.2021 4 z 5

Divá Bára Divá Bára Božena Němcová

Jak je někdo jen trochu odlišný, tak je hned špatný. Lidé tak smýšleli (naštěstí ne všichni) v dřívějších dobách, ale bohužel někdo se tím řídí i dnes.

17.11.2021 5 z 5

První noc bez lásky První noc bez lásky Petra Nachtmanová

Kniha nebyla špatná a i po všelijakých útrapách, tak nakonec přece dobře dopadla.

10.11.2021 3 z 5

Odvážná hra Odvážná hra Brenda Hiatt

Mě se kniha moc líbila, jak příběh, tak i postavy byly sympatické. Jenom být na místě Frederiky, tak bych to tak dlouho nevydržela.

09.11.2021 4 z 5

Indiánova žena Indiánova žena Bronwyn Williams (p)

Byl to hezký příběh, který se mi četl velmi dobře.

21.10.2021 4 z 5