MimiNinaFuraha MimiNinaFuraha komentáře u knih

Gejša Gejša Arthur Golden

Oooooooo.. moc hezký vhled do japonské kultury, do života gejš, do mentality Japonců. I když jsem film několikrát viděla, bylo mi potěšením knihu číst. Moc příjemné počteníčko :)

26.11.2019 4 z 5

Nevěrní Nevěrní Andreas Norman

Jak já miluji čtení a všelijaké zápletky, tak.... tohle se mi prostě četlo špatně. Milionkrát jsem knihu odložila až jsem si najednou řekla: Proč čteš knihu, která se ti čte špatně? A odložila jsem ji nadobro. Takže nedočteno.

18.11.2019 2 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Právě jsem přečetla poslední stránku a jsem ještě plná dojmů. Já... nemám slov. Opravdu nemám slov. Něco tak krásného a smutného zároveň, co vás donutí se zamyslet nad životem, nad láskou, nad tím, co v životě smysl má a co jsou naopak pomíjivé maličkosti...jsem ještě nečetla. Je to přenádherný příběh, který se dotkne vašeho srdce i duše. Prostě...opravdu krásné.

13.11.2019 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Stejně jako první kniha z této série byla i tato sladká jako cukrkandl. Velmi podobný příběh zasazený do Itálie. Oddechová četba na jeden podzimní večer. Budete-li mít chuť na něco romantického, klidně po knížce sáhněte. Já jsem přeslazená až až. A to mám další dil doma.

04.11.2019 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Už hooooodně dlouho jsem nečetla něco tak sladkého :) a nemyslím to ve zlém. Knížku jsem přečetla za jedno odpoledne a už na mne čekají další dva díly. Po těch věčných detektivkách je tato romantická četba příjemné zpestření. Je to přeslazené tak moc, že přemýšlím, jestli jsem z toho nedostala dneska cukrovku :) ale čte se to dobře a je to milý příběh plný....vypouklých poklopců a....pssssssst. :)))

03.11.2019 4 z 5

Zavřená truhla Zavřená truhla Sophie Hannah

Jsem velice mile překvapená. Ke knížce jsem přistupovala s jistými předsudky, protože to byla první kniha, kterou jsem četla, ve které byl skvělý Poirot, který by nevyšel pera Agathy. Myslím, že spisovatelka prokázala skvělý talent pro vymýšlení zápletek. Jsem velice mile překvapena. :) máte-li rádi Poirota, zkuste si knihu přečíst :)

02.11.2019 4 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Velice zajímavě pojatý příběh, kdy s každou stránkou vyplouvají na povrch nové a nové skutečnosti, které vás nutí pokaždé změnit názor na to, kdo je kriminálník. Údajně se jedná o autorčinu prvotinu a myslím, že se jí skutečně povedla. Jsem zvědavá, zda si standard udrží. Knížka je pěkná, určitě jejím přičtením neztratíte čas. A konec samotný je docela překvapivý :) ale více už fakt prozradit nemůžu :)

25.10.2019 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Dočteno. Dobrá kniha. Od samotného počátku mne celkem chytla a nechtěla mne pustit. Měla jsem problém se od ni odtrhnout. Ten konec mi přišel.... takový.... trošku překombinovaný. Možná je to jen můj dojem, ale já kvůli tomu konci ubírám hvězdičku. Ale jinak to bylo dobré. Řekla bych, že ty hlavní postavy byly fakt skvělé. Příběh jako takový byl taky dobrý. Tak si zkuste knížku přečíst sami. Budu se těšit na Vaše názory :)

10.10.2019 3 z 5

Služebník smrti Služebník smrti Sam Christer (p)

No.... z knihy mám rozporuplné pocity. Nijak zvlášť mne nechytla. Dočetla jsem ji, ale rozhodně to není kniha, ke které bych se vracela. To ne. A jestli ji doporučím? Ani nevím... myslím, že znám lepší knihy, které bych doporučila. Ale zkuste, třeba se vám bude líbit. Znáte to... vždy je lepší si na věci udělat vlastní názor :)

08.10.2019 2 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Nooooo, tak tohle bylo hodně dobré. Hodně dobré! Opravdu dlouho jsem nečetla tak ....promyšlený příběh. Určitě doporučuji

19.09.2019 5 z 5

Irská kráska Irská kráska Ann Moore

Jako nebylo to špatné. Ale znova to už číst asi nemusím. Konec se mi nějak táhnul.

11.09.2019 3 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Hotovo, přečteno :) Přestože tomu dávám 3 *, musím napsat, že to byla celkem fajn knížka. Druhou polovinu jsem prostě přelouskala za jedno odpoledne. Tři hvězdičky dávám jenom proto, že jsem od autora četla knížky, které se mi líbily více. Ale nebojte se, klidně do knihy jděte :)

04.09.2019 3 z 5

Country Country Danielle Steel

Perfektní oddychový příběh. Obvykle čtu detektivky a vraždy, takže tohle byla příjemná změna :) klidně se do toho pusťte taky :))

15.08.2019 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Dočteno. Věděla jsem, co čtu, protože jsem před léty viděla film, který mě rozplakal neskutečně. Film mi přišel lepší. Ale tak šlo to :)

08.08.2019 3 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Skrz celkem nízké hodnocení této knihy musím napsat, že jsem ráda, že jsem si ji koupila. Mě se kniha líbila moc. Byla to první kniha od autorky, kterou jsem četla, takže nemohu porovnávat s jinými. Ale tohle se mi fakt líbilo. Líbila se mi promyšlenost příběhu. A koneckonců i ten nádech romantiky se mi líbil :) Za mě fajn počteníčko :) Doporučuji :)

31.07.2019 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Je to jednoduchá a oddechová knížka, ale moc milá. Klidně vám ji doporučím. Konec mě dojímal. Moc hezké...i když ze začátku to bylo celkem předvídatelné.

19.07.2019 4 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Za mne tedy moc hezká kniha. Ke konci jsem byla napjatá a čekala jsem, jak se příběh vyvine - a tak to má být. Takže mohu doporučit. Autorce dávám palec hore! :)

05.04.2019 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Jako oddechovka dobré, možná. Já jsem si na 50.stránce uvědomila, že s touto knihou nebudu ztrácet čas. Je to prostě takové tlachání.

03.03.2019 2 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

A mě se kniha líbila. A dobře se mi i četla. Děj měl spád, napsané to bylo čtivě a příběh se mi líbil taky. Takže já můžu knihu doporučit :)

02.03.2019 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

První část knihy se mi vlekla. Druhá mě bavila už více. A poslední část způsobila, že se musím pustit v brzké době do druhého dílu :)

08.02.2019 4 z 5