milovnikknih milovnikknih komentáře u knih

Vražda na golfovém hřišti Vražda na golfovém hřišti Agatha Christie

jako všechny knihy od Agathy je i tato kniha velmi dobrá. Jsem velký fanda dobrých detektivek.

12.04.2018 5 z 5

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Kniha mě moc nezaujala.

08.04.2018 2 z 5

Druhá šance Druhá šance Lisa Jane Smith

NEVÍM jestli jsem sama ale nějak se nudím u dalších dílů.První 4 díly ještě se dali číst,ale další díly byly jen velké klubko něčeho do čeho sama autorka zamotala a neví jak pořádně a důstojně ukončit příběh.
A teď mala otázka pro fanoušky knihy ::Kdo byl opravdu bratr Meredit?A proč se o něm nemluvilo,když byl tak důležitý?

06.03.2013 1 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Kniha je super.Dálší názor na upíry,čarodějnce a vlky.Těsím se jak to dopadne.

14.10.2012 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

kniha lepší průměr,ale mnohem lepší než film-Film byl nuda.

25.07.2012 3 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

druhý dil mnohem lepší než prvni.Douhám,že budou další dil lepší než ten předchozí.A můsím přiznat,že Akademie je lépe napsaná a zabavnejší než Stmívání.

25.06.2012 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Příběh mě zaujal pro své jiné viděni upírů.Přiběh je zajimavý a tak jsem se pustila do dalších dílů.

22.06.2012 4 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

neni co dodat
kniha je supeeeeeeeer.

10.06.2012 5 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

je to jen několik dní co jsem našla novou knihu od J. Flanagana na pultě knihkupectví.Hned jsem si ji koupil a jedním dechěm jsem ji přečetla .Jedním slovem SUPER.

03.06.2012 5 z 5

Tajný život takové normální matky Tajný život takové normální matky Fiona Neill

ze začatku mě kniha neoslovila,ale vydržela jsem a četla dál.A neudělala jsem chybu.Kniha je super.

13.05.2012 3 z 5

Sto tajných dvířek Sto tajných dvířek Nathan David Wilson

Obal knihy předpovídá napínavý příběh,který má vtáhnout čtenáře do děje.Ale po přečtení knihy si čtenář neužije žádné napětí.Příhěh je nudný a bez fantazie.Námět na knihu hodně připomíná scénář na seriál Hvězdná brána.
Snad se bude příběh vyvíjet slibně s pokračujisími díly -Pampeliškový oheň a Kaštanový král.
Musím pochválit návrh na přebal knihy.Moc se povedl.Škoda ,že obal knihy zastínil příběh.

12.05.2012 2 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

super super super
s dalším novým dílem je to vždy užasný.člověka to vtáhne do děje jako by tam byl spolu s hrdiny.

06.05.2012 5 z 5