mili159 mili159 komentáře u knih

Tá druhá Tá druhá Táňa Keleová-Vasilková

Moc pěkná čtivá knížka. Hlavní hrdinka ukazuje, že se dokáže postavit na vlastní nohy a ne být jen za chudinku.

17.03.2018 4 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkné čtení. Má to spád i příběh. Těším se na druhý díl.

05.02.2018 4 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Dostala jsem doporučení na tuto spisovatelku, tak jsem zkusila tuto knížku a musím říct - zklamání. Několikrát jsem ji odložila no ale nakonec ji přelouskala. Určitě Třeštíkovou nezavrhuji, ale myslím, že teď si od ní dám na dlouho pokoj.

05.02.2018 2 z 5

Já a on Já a on Táňa Keleová-Vasilková

Řekla bych, že tato knížka je velmi pěkně napsaná a jak se říka ,,ze života,,. Člověk by věřil, že to bylo psáno podle nějakého konkrétního páru. Myslím, že se k této knížce ještě v budoucnu určitě vrátím. Autorka psala určitě podle hesla: Život není peříčko, ale když se chce, tak jde téměř všechno.

16.09.2017 5 z 5

Smrtící léčba Smrtící léčba Michael Palmer

Pěkné napínavé čtení občas malinko zdlouhavé ale určitě se k tomuto autorovi vrátím znovu.

03.06.2017 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tato knížka nebyla špatná i když občas to bylo příliš zdlouhavé. Dala bych tak 3 hvězdy.

25.05.2017 3 z 5

Přes mrtvoly Přes mrtvoly Michael Palmer

Velmi pěkné, napínavé i když chvílema malinko zdlouhavé. Určitě stojí za přečtení, bylato moje první kniha od tohoto autora a určitě ne poslední.

08.05.2017 4 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Velmi napínavé čtení, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Potom jsem koukla i na tento díl Rizzoli/Issles a taky pěkně zfilmované i když samozřejmě velmi zkrácené jako každý film. Kniha je kniha. Určitě doporučuji!!!!

08.05.2017 5 z 5

Léčitelé Léčitelé Henry Denker

Velmi pěkná čtivá knížka. H.Denker je podle mě jeden z nejlepších autorů knížek z lékařského prostředí. Přečetla jsem od něj asi 10 knížek a opravdu nedokážu říct, že by některá nudila a podobně. Řekla bych že je opravdu jedna lepší než druhá. Velmi zajímavé čtení.

22.04.2017 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Velmi pěkně napsaná detektivka. Má to spád, napětí, skoro jsem se od ní nemohla odtrhnout. Seriál jsem nikdy neviděla, takže nemohu porovnat, ale knížka je super. Od autorky jsem četla první knížku a zdaleka nebude poslední. Doporučuji.

22.04.2017 5 z 5

Paprsky štěstí Paprsky štěstí Dorothy Garlock

Pěkná odpočinková knížka.

08.03.2014 3 z 5

Zatím jedna z nejzajímavějších knih, velmi pěkné zpracování jen škoda, že není žádný druhý díl.

08.02.2014 5 z 5

Pád titánů Pád titánů Ken Follett

Pěkná, čtivá kniha nenásilně částečně popisující naše dějiny. Určitě přečtu i druhý díl ZIMA SVĚTA a těšit se na třetí.

08.02.2014 5 z 5