Milena2017 Milena2017 komentáře u knih

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Tuto knihu si zařadím hned vedle Slavíka. Opět příběh plný emocí. Slavík, byla nejkrásnější kniha kterou jsem kdy četla. Proto jsem si chtěla přečíst ještě něco dalšího od autorky. A mohu říct, že je to další nezapomenutelný a silný příběh. Knihu jsem nechtěla vůbec odložit, každou stránku jsem prožívala s Leni, a přála jsem jí, aby vše dopadlo co nejlíp.

07.01.2021 5 z 5

Obchůdek na rohu Obchůdek na rohu Nicola May

Mě se příběh líbil :) taková víkendová oddychovka

15.08.2020 5 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Příjemná kniha :-) u které jsem odpočívala. Krásný konec i slzička ukápla. A když muž uzná svou chybu a ještě se k tomu omluví své ženě. A vše napraví, tak je to báječné :-))) taky bych to chtěla zažít :-) tento příběh mi naprosto sedl, díky.

12.08.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Taková víkendová oddechovka :-)

28.04.2020 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Zajímavý příběh :-) kniha se mi četla hezky ale konec mě hodně zklamal. Bylo to moc utnutý,čekala jsem od toho konce mnohem víc.....

28.06.2019 4 z 5

Nezlomný Nezlomný Hana Hindráková

Neskutečný příběh, plný bolesti a strachu,který jsem prožívala s hlavním hrdinou. První knížka kterou jsem otevřela a přečetla najednou. Těšilo mě že hrdina dopadl šťastně a já mohla knížku zavřít s dobrým pocitem. Určitě doporučuju :-)

24.01.2019 5 z 5

Dívka v modrém plášti Dívka v modrém plášti Monica Hesse

Knížka byla pěkná, napínavá a čtivá :-))

22.01.2019 5 z 5

Sítě z pavučin Sítě z pavučin Táňa Keleová-Vasilková

Knížka se mi četla hezky ))) příběh se mi moc líbil :-) A šťastný konec, není co dodat :-))

07.01.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hanu jsem četla jedním dechem. Opět jsem si pobrečela a byla zase na chvilku v jiné době a v jiném světě. Krásně se mi četla a určitě doporučuju :-) Je to krásný příběh.

08.08.2018 5 z 5

Jmenuju se Tomáš Jmenuju se Tomáš Ota Kars

Knížka hezká,nemůžu říct že se mi nelíbila.Možná jsem čekala víc zážitků z natáčení,určitě Jana Preissová s Františkem Němcem mají krásné vzpomínky na Tomáše :-)

21.03.2018 5 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Tímto dílem jsem se trošku prokousávala ale vydržela jsem a konec mě nezklamal. Opět dávám palec. Skvělé :-)

21.03.2018 5 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Opět se mi četla skvělě :-) neuvěřitelný příběh

04.10.2017 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Úžasná :-) pokaždé jsem se těšila až ji otevřu :-) doufám že 2. díl bude taky hezký.

09.08.2017 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná,krásně se čte :-) doporučuji

Příliš osobní známost Příliš osobní známost Eva Urbaníková

Pěkná :)

02.05.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Hezká...Na začátku knihy jsem se přemlouvala dál ke čtení, ale pak mě na konec dostala..škoda jen,že se ti dva už nesetkali. Určitě se k ní ještě jednou vrátím.

02.05.2017 4 z 5

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Pěkná...hezky se mi četla.

16.02.2017 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Nádherná knížka kterou jsem prožívala a hltala od začátku do konce. Neuvěřitelný příběh. Děkuji mé kamarádce Dance za doporučení.

23.01.2017 5 z 5

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

Knížka je hezká ale moc smutná. I když jsem jí probrečela tak i přesto ji doporučuji.

23.01.2017 5 z 5