milan.krimsky milan.krimsky komentáře u knih

Opravdový gentleman Opravdový gentleman Bernhard Roetzel

Ano, kniha čtivá a pro pravého anglického gentlemana dobrá volba

Sladké šperky Sladké šperky Stéphanie de Turckheim

Zkoušel jsem, ale ne vše se povedlo, prostě někdo chce vyjít na trh s unikátem

Prázdniny v Heidelbergu Prázdniny v Heidelbergu David Lodge

Krásně napsaná kniha o dospívajícím klukovi z Anglie, co se dostane do poválečného Německa a zažije krásné období svého života

Zločiny z vášně Zločiny z vášně Susan Blackhall

Zločiny podle skutečný události

01.08.2023 4 z 5

Košíkaření z papíru - Nové postupy a nápady Košíkaření z papíru - Nové postupy a nápady Hana Čápová

Zkoušel jsem a nějak se nemůžu dostat k pletení, výrobky mám divotvorný

Pohotovost 2 / První roky Pohotovost 2 / První roky Laura Waring

Hezky stylizovaný překlad, četlo se jedním dechem

01.08.2023 5 z 5

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

že by to na mne dělalo dojem, nemyslím si, otázku se to líbí

01.08.2023 3 z 5

Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let Halina Pawlowská

Humor a Pawlowská, to je ono a dokonce s recepty

humorné fejetony i s recepty

01.08.2023 5 z 5

Chuť do života - rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní Chuť do života - rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní Halina Pawlowská

humorné fejetony i s recepty

01.08.2023 5 z 5

Letiště Babylon aneb Nechcete raději jet vlakem? Letiště Babylon aneb Nechcete raději jet vlakem? Imogen Edwards Jones

Jaký je život zaměstnanců na letišti v soukromí i v práci se dozvíte v této knize

Úsměvy letní noci Úsměvy letní noci Ingmar Bergman

nádherné scénáře k filmům pro filmové zpracování od tohoto režiséra

Poslední let pilota MIG-25 Poslední let pilota MIG-25 John Barron

Hezká kniha o pilotovi Sovětského Svazu, který se chtěl dostat na západ přes Japonsko ukradenou stíhačkou

Jsi divný Jsi divný Oliver Heyn

Dalo se to číst, čtlo se to dobře až do konce, myslím si o tom svý

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Anglická literatura není zrovna můj chleba ve čtení, ale přesto jsem to přečetl co by rádo jako divadelní hru a můžu říct, že hlubší dojem to na mě neudělalo

Útok na pekárnu Útok na pekárnu Haruki Murakami

Kniha nezklamala; o jednom přepadení pekárny, když měli hlad a druhá část o přepadení McDonaldu, když měli hlad

01.08.2023 5 z 5

Permacomix: Žít permakulturně. Návod k použití Permacomix: Žít permakulturně. Návod k použití Guizou

k pochopení odrazového můstku k Zero-waste

Retrohraní Retrohraní Alice Kavková

Docela jsem si zavzpomínal na dětství kdy se tyto hry hrály na vesnici i ve městech, ti mladší si pamatovat nebudou, i když u nás na vsi se hrají dál

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Třetí díl gay knihy o dvou hokejistech co se připravují na svou svatbu a jejich kamaráda co se zamiluje do sestry jednoho z nich

My My Elle Kennedy

Druhé pokračování gay knihy o dvou hokejistech z letního tábora tentokráte ve větším kanadském městě, kde spolu žijí a snaží se to utajit až do osudného dne