Miláček484 Miláček484 komentáře u knih

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

Ráda čtu její knihy, jsou to takové oddychovky, líbí se mi ta souhra detektivní a romantická. Vždy přečtu rychle, protože musím vědět, jak to dopadne.

30.03.2024 5 z 5

Ušlechtilá stezka Ušlechtilá stezka Peter May

Petera Maye čtu velmi ráda. Tato kniha mě opět zaujala, je to něco jiného než jsem u Maye zvyklá, ale zase jsem si početla.

30.03.2024 5 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

Goffu jsem si moc oblíbila, má velmi zajímavé náměty, děj je napínavý, prostě mě jeho knihy moc baví.

24.02.2024 5 z 5

Krysy z Riviéry Krysy z Riviéry Simon Brett

Nestává se mi, že knihu odložím, ale tato mě fakt nebavila. Divný humor a nezáživné. Dočetla jsem sotva do půlky.

24.02.2024 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha se četla velmi dobře, napínavé, jen ten konec byl takový rychlý. Ale Bryndzu čtu moc ráda, jeho zápletky jsou zajímavé. Určitě si přečtu další.

24.02.2024 5 z 5

Kronika volného pádu Kronika volného pádu Martin Goffa

Zase parádní kniha od Goffy, vtáhl do děje, doba covidová byla hrozná a příběh byl tak reálný. Bavilo mě, ale zároveň dost mrazilo.

28.01.2024 5 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Přesně jak píše marli58 a fandíte pachateli, je to napínavé a zároveň smutné - hodně mě příběh zaujal, Goffu čtu ráda, umí vygradovat a zaujmout, ano a tak, že čtete a čtete až je konec a je to úžasné.

28.01.2024 5 z 5

Zasněžené příběhy Zasněžené příběhy Michal Unar

Jedním slovem báječné. Nádherné příběhy, každý má svoje kouzlo, svoje rozuzlení a různorodý námět. Moc jsem čtení užila a ještě přispěla na dobrou věc. Knihu s jejími příběhy půjčuji známým, příbuzným s nadšeným doporučením.
Děkuji

10.12.2023 5 z 5

Češka v Anglii aneb T(r)ipy za všechny prachy Češka v Anglii aneb T(r)ipy za všechny prachy Alena Damijo

Moc hezky vtipně napsané. Příjemné čtení o zajímavých místech v Anglii.

27.09.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Moje první kniha od této spisovatelky a jsem mile překvapená,moc se mi líbila,velmi čtivá a zvolené téma je silné a zároveň citlivé. Určité přečtu i další knihy.

19.02.2023 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Moc pěkné, začátek pozvolný, ale pak jsem přímo hltala a přečetla za víkend, konec úžasný, knížka mě fakt uchvátila.

12.02.2023 5 z 5

Čtvrtá úroveň Čtvrtá úroveň Jitka Prokšová

Prokšovou mám ráda, její detektivky jsou zajímavé a čtivé čtvrtá úroveň o vztazích se čte dobře. Rozuzlení překvapivé, nezklamala.

28.01.2023 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Moje první knížka od pana Niedla. Nemohla jsem se začíst i humor mi nebyl zrovna nejbližší. Nakonec jsem dočetla, ale připadalo mi nějak chaotické a ne humorné, ani napínavé.

26.01.2023 3 z 5

Z Čecha Švédem aneb integrace na jedničku Z Čecha Švédem aneb integrace na jedničku Jiří Puš

Mně se kniha líbila, sice jsem očekávala více, ale přečetla jsem se zájmem. Je pravda, že první půlka byla čtivější, druhá už méně, ale protože to ve Švédsku znám, tak mě nic nepřekvapilo a trochu humoru taky bylo.

20.12.2022 4 z 5

Vražda na Ostrově Camino Vražda na Ostrově Camino John Grisham

Já Grishama čtu ráda, líbí se mi jeho knihy. Tato mě bavila, zajímavá zápletka, možná, druhá půlka tak trochu slabší, ale přečetla jsem s dobrým pocitem a Grishamovi to odpustím a ráda si přečtu další knihu.

20.12.2022 3 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

První kniha, kterou jsem od tohoto autora přečetla na základě zhlédnutého seriálu, který byl podle knihy natočen. Seriál se mi moc líbil, kniha též, ale příběh se vyvíjel úplně jinak, což mi ale vůbec nevadí. Kniha napínavá, čtivá, Haller sympaťák. Už se těším na další knihy, které mám v plánu přečíst.

16.07.2022 5 z 5

Ztráty a lži Ztráty a lži Sophie Hannah

Už se blížím ke konci a jsem zvědavá, jak to tedy vše bylo. Občas se musím též hodně soustředit na jednotlivé postavy a trošku je to vše zamotané, ale dá se číst.

14.05.2022 5 z 5

Neznámý Neznámý Simon Conway

Dávám za pravdu Helle, špionovky čtu velmi ráda, ale tato kniha byla pro mě nezáživná, přesně - přečtu knihu, která mě chytne, za pár dní. Neznámý mě ale vůbec neuchvátil a je to jedna z mála knih, kterou jsem nedočetla a odložila v polovině.

14.05.2022 1 z 5

Pohled do tmy Pohled do tmy Peter Robinson

Kniha se mi četla dobře, napínavá a měla spád.

19.01.2022 5 z 5

Kolumbova záhada Kolumbova záhada Steve Berry

Steve Berry mě nezklame, i když jsem se někdy ve jménech ztrácela a musela si ujasnit, kdo na které straně stojí, ale příběh velmi čtivý a napínavý.

08.01.2022 5 z 5