Mikynek Mikynek komentáře u knih

Dóóóst dobrý rande Dóóóst dobrý rande Karen McCombie

Kdysi jsem tyhle knížky četla Amélie a Dóóst dobrý .... Nikdy mě to nebavilo .... Kdyby autorka napsala i něco jiného ....

24.01.2015

Dóóóst dobrý rande Dóóóst dobrý rande Karen McCombie

24.01.2015

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Hvězda.Ikdyž trochu slabší , ale dobrá kniha ..... Čekala jsem od ní víc , ale určitě si přečtu i Netvora a dýchání pod vodou . Jinak docela čtivá sce jsem se trochu nutila . Ale dobrá kniha. ( Jo jasně ale ,,,, ale )

24.01.2015 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Ůžasná !!!! Jako vždy

23.01.2015

Harry Trottel a ta jemná tenata Harry Trottel a ta jemná tenata Peter M. Jolin (p)

Když jsem tohle uviděla řečeno "válela jsem se smíchy po podlaze " Já sama jsem začala psát párek zvrácených fanfikcích , ale něco jako Harry Trottel a ta jemná tenata !?

18.01.2015

Cinder Cinder Marissa Meyer

Hrozně se mi líbí ty náměty "moderní popelka" Docela by mě i zajímalo jak to autorku napadlo.Nejprvě popelka pak červená karkulka a locika.A co bude Winter ?! Už se naní těším . Líbí se mi ta spojitost.Cinder kyborg měsíčňanka a ztracená princezna Selene (neteř královny Levany).Scarlet : její babička pomáhala princezně Selene . Cress dcera Doktora Erlanda.A pak taky očekávaná Winter dcera Levany .Zajímá mě jak to skončí s Cinder a Kaiem. Já knihu přečetla jedním dechem dnem a nocí vřele doporučuji !!!!!

18.01.2015 5 z 5

Ségra, prober se! Ségra, prober se! Thomas Brezina

jj dobrý

22.02.2014

Projekt Loty Projekt Loty Jacqueline Wilson

VÝBORNÁ KNIHA

Slavná hvězda Slavná hvězda Jacqueline Wilson

patří na můj dlouhý seznam nejlepších knih

Dítě do kufru Dítě do kufru Jacqueline Wilson

dobrá kniha jako každá od Jacqueline

Narozeniny Narozeniny Jacqueline Wilson

překrásná jako každá kniha od Jacqueline

Narozeniny Narozeniny Jacqueline Wilson

krásná kniha průměrná ale i tak překrásná

Anděl Vicky Anděl Vicky Jacqueline Wilson

wow namám slov

Zima mrznoucích vod Zima mrznoucích vod Angela Dorsey

Překvapuje mě že si tato kniha nezaloužila víc komentářů , jelikož je to ůchvatné dílo od Angely : ))

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

Silný příběch který nadchne tato spisovatelka nemá žádnou chybu ! Párkrát mě tato kniha dohnala k slzám ....

Dvojčata v průšvihu Dvojčata v průšvihu Jacqueline Wilson

moje první kniha od Jacquline dobře se čte jako všechny !!!! ikdyš není zdaleka nejlepší ale vážně je ta kniha supr všechny knihy od této autorky musím pochválit !!!!

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Nemá takový charakter jako mnoha knih od této autorky ale i přesto výborná kniha . Nečetla jsem knihu od této spisovatelky aniž bych ji pořádně nepochválila !!!!!

03.11.2013 5 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Chystám se ji přečíst vypadá jako ůchvatná kniha určiťe u mě bude patřit k nejlepším knihám od této autorky !!!!!

Ema je na všetko sama Ema je na všetko sama Jacqueline Wilson

Super knížka !!!!!!!

16.10.2013

Půlnoc Půlnoc Jacqueline Wilson

WOW!!!!! Jedna z nejlepších knih této autorky.

27.09.2013