Mikli65 Mikli65 komentáře u knih

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Příjemné překvapení od této české autorky, kniha se dobře četla, určitě si přečtu i její další knihy.

26.08.2018 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Třetí příběh z této série a pro mě opět vynikající, zajímavé prostředí, napětí a zvraty do poslední stránky, super detektivka.

19.08.2018 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Moje první ze série Rhyme-Sachsová, mohu jen doporučit a určitě si přečtu další díly ze série, které mám doma.

31.07.2018 5 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Poslední kniha celé série si zaslouží plným právem maximální počet bodů. Napínavé, čtivé, plné zvratů a závěr, který jsem vůbec nečekala a o kterém jsem ještě dlouho po přečtení přemýšlela. Kromě toho mě bavilo i to, že se dozvídáme o soukromí ústřední dvojice vyšetřovatelek. Velká poklona autorce, je to PANÍ spisovatelka.

08.01.2018 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Napínavé, čtivé, stejně jako předchozí Pentagram za mě plný počet hvězd. Konečně, začala jsem tuto sérii číst od začátku a musím napsat, že první díly mě moc neoslovily, četla jsem je spíš z povinnosti, ale tento díl i předchozí špatný dojem smazaly.

14.12.2017 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Výborná kniha, o které budu dlouho přemýšlet. Hodnocení 5 hvězdiček je v tomto případě nedostačující, smekám před vypravěčským talentem pana Kinga.

01.09.2017 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Za mě plný počet bodů, knize nechybí napětí ani čtivost.

11.07.2017 5 z 5

Hlubší než hrob Hlubší než hrob Tami Hoag

Pro mě to byla velice povedená detektivka, čtivě napsaná, mohu jen doporučit.

11.07.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Pro mě ještě lepší než předchozí V lese visí anděl. Rozhodně stojí za přečtení.

27.09.2016 5 z 5