Mikisan Mikisan komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Na Oveho nezapomenu! A až se mi bude zdát, že se tomu tak stává, přečtu si jeho příběh znova. Proč? Protože měl velké srdce!!!

23.04.2015 5 z 5

Klejinčino tajemství Klejinčino tajemství Zdenka Hamerová

Chvíli jsem si musel zvykat na styl psaní a do 3/4 knihy jsem si myslel, jaké čtu klišé. Nicméně zvědavost byla silnější a závěr mi toho spoustu vynahradil. Pořád je to fajn příběh na pár tmavých večerů.

30.03.2015 4 z 5

Oddíl Oddíl Nick Cutter

Nechutné, detailní popisky scén zaručí husí kůži na těle. Je to kniha, kterou budete muset odkládat než se vám zase srovná žaludek a budete moc pokračovat v příběhu, co má rychlý spád. Paráda!!!

18.03.2015 4 z 5

Nevinnost Nevinnost Dean Koontz

Je mi fakt líto toho hodnocení, jako kdyby to už nebyl on :-( Příběh se táhne jako smrad, opakující se popis stejné scenérie a slovních spojení, žádná pořádná akce. Kam se poděl klasický Koontz???

09.03.2015 2 z 5

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

Četl jsem zatím všechny autorovi knihy a tahle byla pro mě nejlepší! Zaujme hned na prvních pár stránkách a zbytek se řítí jak neřízená střela. Jen ty tiskové chyby mě malinko štvaly. Fakt ten příběh měl grády!

27.02.2015 4 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Jak tu mnozí psali. I přes počet stran se kniha četla velice rychle. Zajímavý a napínavý příběh, který vás nenechá, dokud nezodpoví všechny otázky nasbírané v průběhu čtení. Pokud se líbil Erebos, tak doporučuji :-)

04.02.2015 4 z 5

Projekt ideálna manželka Projekt ideálna manželka Graeme Simsion

Kniha me chytla hned od zacatku. Nejdrive jsem si Dona predstavoval jako Sheldona. Pozdeji me tato predstava opustila.Nicmene pribeh mily, vtipny a rychleplynouci. Fakt jsem mu fandil :-)

10.01.2015 4 z 5

Paměti imaginárního kamaráda Paměti imaginárního kamaráda Matthew Dicks

Kniha me na zacatku bavila,uprostred drasala nervy a na konec rozplakala. Bajecna kniha!!!

31.12.2014 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Příběh má velký potenciál, jen minimiálně využitý. Přirovnal bych to to sešitkům Stopy hrůzy. Kdyby tohle téma zpracoval Stephen King, určitě by to bylo tisíckrát lepší.

25.12.2014 3 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Pro mě to byla jednohubka na jedno deštivé odpoledne. Takové příjemné čtení na způsob Stopy hrůzy :-)

18.12.2014 3 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Hezký, milý, trochu emotivní příběh. Odpočinková četba na pár jízd vlakem. Jen mi na knize něco nesedělo, možná předvídatelnost, nevím. Ale četby nelituji :-)

16.12.2014 3 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Nádherná, citlivá a dojemná knížka o tom, že Ať vypadáme, jak vypadáme, jsme uvnitř všichni stejní :-)

24.10.2014 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Jsem moc rád, že King napsal pokračování Daniela T. Osvícení je moje srdcovka, musel jsem si knihu vyloženě šetřit a užívat si příběh. Moc se mi líbil odkaz na pana Manxe a Deana Koontze. King je king :-)

16.10.2014 5 z 5

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Báječný, skvělý, temný, mystický příběh!

17.09.2014 5 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Docela dobrý chytlavý psycho. Vadilo mi, že některé fráze se dost často opakují, ale zas tak zásadní vliv to na hodnocení nemělo. Po dva deštivý večery jsem si knihu užil :-)

09.09.2014 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Moje první kniha od Sparkse...nebylo to špatný, ale takový divně naivní a sladký. Jako odpočinková četba na 2 večery dobrý.

02.09.2014 3 z 5

Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Joyce Reardon (p)

Hezky, mrazivy, feministicky a sexysticky ducharsky pribeh na par veceru.

24.08.2014 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Četlo se jedním dechem. Zábavné, čtivé, hlubokomyslné...

14.08.2014 5 z 5

Tajemství panenky Tajemství panenky Petra Hammesfahr

Příjemná mrazivá odpočinková četba.

07.08.2014 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Někde jsem četl, že autorčiny příběhy děsí samotného Kinga. Reklama dobrá, příběhy nikoliv.

18.07.2014 2 z 5