Michalkotea Michalkotea komentáře u knih

Pani Hemingwayová Pani Hemingwayová Naomi Wood

Kniha je fikcia ale aj tak sa mi to páčilo.Mal som chuť ísť do Paríža a piť s Hemingwayom jeho drinky

04.06.2023 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Skvelé. Náhodne vybratá kniha a neľutujem.Niekedy som presýtený brutálnou vraždou a miliónmi obetí a alkoholikom čo je detektív.V tejto knihe mám svojich obľúbencov a aj tých čo si želám aby neexistovali.Tešim sa na ďalšiu knihu zo série

01.06.2023

Mobil Mobil Stephen King

Mňa to nudilo nemať to v čtenářske výzve tak to zabalím po 30 stranách. Myšlienka bola fajn,ale viac si to viem predstaviť ako poviedku a zbytočne by sa to toľko neopakovalo.
Sklamanie

24.05.2022 1 z 5

Dievča, ktoré sa hralo s ohňom Dievča, ktoré sa hralo s ohňom Stieg Larsson

Perfektné.Aj keď mi chýbala trochu tá atmosféra z prvej knihy,stále je to perfektná kniha a určite sa ku nej časom vrátim.
Obdivujem Lisbeth

19.04.2022 5 z 5

Muži, ktorí nenávidia ženy Muži, ktorí nenávidia ženy Stieg Larsson

Perfektné, perfektné, perfektné.Dávno som nečítal takú skvelú knihu.Tak skvelé opísané osoby, dej,fakt som mal pocit že som s Lisbetha Mikael na jednej vlne a riešime všetko spolu. Odporúčam pre každého milovníka detektívky ️

18.03.2022 5 z 5

Osamělost prvočísel Osamělost prvočísel Paolo Giordano

Krásna a zároveň smutná kniha .Príbeh dvoch ľudí ktorí sa mohli veľakrát rozhodnúť inak ale neurobili to.Tak ako aj my,keď si šliapeme po šťastí.

28.02.2022 5 z 5

Povídky Povídky Ernest Hemingway

Ach tento Ernest Hemingway.Mam rád jeho poviedky kde všetkému rozumiem ale tie kde poľuje alebo je na dostihoch veru nie

03.02.2022 2 z 5

Valkýry Valkýry Paulo Coelho

Paolo Coelho také zvláštne pocity to vo mne vyvolalo.Nebolo to úplne zlé ale bolo to prehnané ezoterické.bol tam nádych tajomna a mystické pasáže som mal rád aj nejaké myšlienky.Ale čakal som viac.
Našťastie to malo len 200 strán a mám to za sebou.Mozem do darovať do nemocnice,tam sa to ľuďom bude páčiť ️

21.01.2022 1 z 5

Zlo Zlo Jørn Lier Horst

Chýbalo mi viac napätia.Pribeh fajn,len nejaké to tajomno

05.11.2021 3 z 5

Perfektná kniha. Život netreba brať príliš vážne a treba myslieť pozitívne

25.10.2021 5 z 5

Martin Eden Martin Eden Jack London

(SPOILER) Moja obľúbená kniha.Už druhá v poradí a na ďalšie sa chystám.Koniec som tak tušil že asi bude nie práve šťastný ale tak to v živote chodí.

11.04.2021 5 z 5

V sieti pavúka V sieti pavúka Roman Horňák

Napínavé až do konca.

17.01.2021 5 z 5

Toxin Toxin Robin Cook

Skvelé čítanie.

03.01.2021 5 z 5

Travič Travič Tristan Schwartz

Knižku som si vybral náhodne v miestnej knižnici. Páčilo sa mi to len di to viem.predstaviť viac rozsiahle.

27.08.2020 3 z 5

Vlk a dýka Vlk a dýka Juraj Červenák

Geniálne

25.07.2020 5 z 5

Smutný pondelok Smutný pondelok Kathy Reichs

Prfektne,mrazive.Vzdy ked si precitam taku knihu s takym pribehom tak mi ostane tak smutno.

17.03.2020 5 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Už som predtým videl film,tak som nebol až tak ničím prekvapený. Knihu som čítal kvôli výzve

22.09.2019

Konec civilizace Konec civilizace Aldous Huxley

Super kniha.Po prečítaní som bol dosť smutný ale našťastie tiež môžme ujsť na svoj maják.

14.08.2019 5 z 5

Vraždiť je hračka Vraždiť je hračka Agatha Christie