Michalka24 Michalka24 komentáře u knih

Lincolnova diaľnica Lincolnova diaľnica Amor Towles

Užasna jazda po Lincolnovej diaľnici . Pribehy styroch kamaratov, plne dobrodruzstiev na ich ceste...Emmetta, Billyho, Duchessa i Wollyho si zamilujete

31.12.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Svieze, iskrive ,sexi a vtipne. Amen.

22.10.2022 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Aj ked je pribeh romanticke klišé - slavny herec a čašníčka, číta sa skvelo. Je to tak milá, sladká jednohubka na jeden večer.

08.10.2022 4 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Kedze seriu Marked Men milujem, potesilo pokracovanie pribehov v serii Saints of Denver. Zebov pribeh je skvely. Jedine co ma mrzi, ze nevydali aj MM pribeh Dominika,ale mozno sa dockame.

25.09.2022 5 z 5

Území vlků Území vlků J. R. Ward (p)

Vyzera to na zaciatok skvelej serie,snad to tak bude pokracovat. A mame tu prepojenie s BČD,sice male, ale potesilo.

08.05.2022 4 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Nadherny pribeh nielen o utrpeni a bolesti zo straty milovanych, ale aj o druhej sanci milovat a byt milovany.

28.04.2022 5 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Pekna romanticka rozpravka, ano chybicky som objavila aj ja, ale nejak som neriesila. Pribeh sa dobre cital, bavila som sa.

26.04.2022 4 z 5

Iskra nádeje Iskra nádeje Layla Hagen

Romanticka rozpravka z pralesa. Prijemna oddychovka.

22.04.2022 4 z 5

Stav sa! Stav sa! Jennifer Crusie

Vtipny pribeh plny lasky a stávok. No nie je stávka ako stávka.Pekna oddychovka,odporúčam

16.04.2022 4 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Niečo neskutočne užasné. Ine sa ani nedá napísať.

22.03.2022 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Uzasna kniha, neda sa pustit z ruk.

31.01.2022 5 z 5

Doživotí Doživotí Luboš Xaver Veselý

Velmi zaujimava kniha...

25.01.2022 4 z 5

Blázzznivé námluvy Blázzznivé námluvy Robyn Neeley

Romanticka oddychovka sladka ako med. Tesila som sa na nu a nesklamala.

25.01.2022 4 z 5

Temný vojvoda Temný vojvoda Gaelen Foley

Velmi pekny pribeh, v ktorom nechyba napatie, dobrodruzstvo i romantika. Autorka nesklamala...cela seria je vydarena.

22.01.2022 5 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Tak tento pribeh je naozaj taka rychlovečka. Jednoducha nenarocna oddychovka

21.01.2022 4 z 5

Zadrž dych Zadrž dych Michala Ries

Pri citani tejto knihy som nielen zadrziavala dych, pribeh Mariny mi zobral dych. Nadherny pribeh, krasne napisany...

09.01.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Tiez sa priklanam k tym, ktorym sa pribeh pacil. Prijemne citanie, obaja hlavny hrdinovia sympaticky. Tesim sa na dalsiu knihu.

07.01.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Krasny a originalny pribeh. Knihu s takymto nametom som este necitala, odporúčam precitat.

02.01.2022 5 z 5

Zasnežená Covent Garden Zasnežená Covent Garden Julie Caplin

Prijemny oddychovy pribeh z netradicneho prostredia ,zakulisia opery a baletu, pre mna zaujimaveho. Kniha sa rozbieha pomaly,ale vtiahne do deja. Mne sa pacila.

02.01.2022 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak toto je pecka. Som rada,ze som silvestrovsky den stravila s touto knihou. Bavila som sa.

31.12.2021 5 z 5