michal7790 michal7790 komentáře u knih

Les Bor Les Bor Pavel Kohout

Po hodně dlouhé době jsem sáhl po thrilleru od českého autora. Kniha mi byla sympatická nejen žánrem, ale rozhodně místem, kde se děj odehrává. Několik let jsem žil v Českých Budějovicích a z balkonu viděl přímo vstup do lesa Bor, který je opředen několika strašidelnými pověrami, o které autor také dost znatelně brnká. Kniha je skvěle napsána, autor dokonale pracuje s napětím díky prolínání několika linek v jedné kapitole. S postavami jsem se seznámil prakticky okamžitě, v ději jsem se orientoval úplně bez problému.
Jedna z mála knih, kde vrah není jasný od půlky knížky, několikrát vás donutí změnit podezření, abyste na konci knihy zůstali s otevřenou pusou. Doporučuji.

03.04.2020 5 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

parádněí díl, stejně jako ten první. plný překvapivých zvratů, napínavý děj až do samého konce. hodně přitažené za vlasy, ale to u mě kniha klidně může být. nevyhledáváme přece realitu, ale tak trošku únik před ní, no ne? :) za mě jasných 5 hvězd a teď už mě nerušte, jdu hltat třetí, a bohužel poslední, díl.

01.08.2018 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Zezacatku jsem mel problem se zacist, za tyden jsem dal sto stranek. Jenze pak to chytlo takovej spad a zvraty, ze jsem zbytek (300 stran) dal za odpoledne. Blumova me uchvatila, ackoliv dej byl hodne pritazeny za vlasy, nedovolil mi se odtrhnout

08.07.2018 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Napinava kniha, ani jsem nedychal. Zaver velmi velmi prekvapivy

28.05.2018 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tak neco podobneho jsem snad jeste necetl. Skvele podane, neskutecne sugestivne popsane, v nekterych pasazich jsem ani nedychal. Moc me kniha bavila.

07.05.2018 5 z 5

Smrtící chaos Smrtící chaos Matt Dickinson

Precteno jednim dechem, ten pocit kdyz si na konci knihy uvedomite co zpusobi maly zajicek.

01.07.2014