Mi-šu-le Mi-šu-le komentáře u knih

Žádná setkání nejsou náhodná Žádná setkání nejsou náhodná Kay Pollak

Pozitivní, naučné, něco již dávno známé, to ovšem neznamená, že je něco špatně, naopak. Doporučuji. Ráda si ji přečtu znovu.

04.01.2018 4 z 5

Přátelství: Diář 2017 Přátelství: Diář 2017 Paulo Coelho

Krásný diář, musela jsem ho mít. :))

03.01.2018 5 z 5

Opona: Poslední případ Hercula Poirota Opona: Poslední případ Hercula Poirota Agatha Christie

Dlouho jsem nechtěla číst poslední případ mého oblíbeného Hercula Poirota, aby "nepřišel konec."
Opět parádní díl, který nezklamal a jako závěr byl výborný a důmyslný. Poirot je a bude mojí srdeční záležitostí.

28.12.2017 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Za mě výborný! Oddechové, nenásilné čtení, zlepší náladu a v období Vánoc ideální na večerní relax. Některé části dialogů mezi Wolfem a Gen mě dokonce rozesmály nahlas.
Navíc se strašně těším na další díl s Arylin a Stonem, to jejich popichování žeru už teď :D

24.12.2017 5 z 5

Hlas poznání Hlas poznání Don Miguel Ruiz (p)

Trochu zdlouhavé, ale pravdivé a skvělé. Na čtyři dohody to nemá, ale stojí za přečtení. :)

20.11.2017 4 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Parádní kniha, jako všechny od autorky, postavy mě bavily a už se nemůžu dočkat dalšího dílu, na Wolfeho jsem zvlášť zvědavá. :D

15.07.2017 5 z 5

Velice zajímavé, občas trochu zdlouhavé, ale jsem ráda, že jsem knihu konečně přečetla, nad dost věcmi jsem se zamyslela a začnu si dávat pozor :))

04.07.2017 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Další super kniha od autorky, bavila jsem se, nemohla se odtrhnout a přesně to jsem potřebovala, zvednout náladu, odpočinout si a užít si hezký příběh. :)

02.07.2017 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Pro mě opět skvělá knížka, mohu jenom doporučit, trochu mi bude líto, pokud nebude přeloženo pokračování s Lacey a Markem. Potřebuji vědět, jak to mezi nimi dopadne!! :D Hned se chystám na další knihu od autorky.

29.06.2017 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Absolutně skvělá detektivka, neuhádla jsem vraha, ale byla jsem blízko, každopádně lituji, že jsem si knihu nepřečetla už dřív. Jenom doporučuji, nemohla jsem se odtrhnout. Úplně jiná A.CH. Jsem zvědavá na filmové zpracování. :))

21.06.2017 5 z 5

Dům na úskalí Dům na úskalí Agatha Christie

Další super kniha od A.CH. s Herculem Poirotem, ale četla jsem i lepší, prokoukla jsem vraha, poprvé, a některé další postavy, jiné mě naopak v závěru vyvedli z omylu. :) Není to její nejlepší kniha, ale i tak stojí za přečtení.

18.06.2017 4 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Jsem opět nadšená, nemohla jsem se odtrhnout. Od půlky knihy jsem si byla jistá, že vím kdo je vrah a stejně mě zase A. CH. vyvedla z omylu. Doporučuji!

07.05.2017 5 z 5

Originální ruční práce Originální ruční práce Linda Perina

Skvělé nápady!!

30.04.2017

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Pro mě první kniha s Poirotem a jsem nadšená, přečetla jsem ji jedním dechem a nemohla se odtrhnout. Teď se konečně podívám na film. Doporučuji všem!

30.04.2017 5 z 5

Čakry od A do Z Čakry od A do Z Patricia Mercier

Super kniha o čakrách.

29.04.2017 5 z 5

Kameny od A do Z Kameny od A do Z Judy Hall

Pro mě skvělá kniha o kamenech, vždy se k ní ráda vracím, občas i jen prohlížím. :)

29.04.2017 5 z 5

Dějiny mezinárodních vztahů Dějiny mezinárodních vztahů Zdeněk Veselý

Super kniha!

29.03.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Mám z knihy divný pocit. Některé části byly skvělé a moc jsem se nasmála, ale většinou jsem se nutila číst dál. Možná kdybych nečetla tolik pozitivních ohlasů, tak bych nebyla zklamaná. Jsem zvědavá, jaké bude pokračování.

03.01.2017 3 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Super příběh, už se těším na další díl a pokračování mezi Markem a Lacey.

10.12.2016 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Mně se kniha líbila, četla se jedním dechem, první detektivka, kterou jsem četla a není od A. Christie a byla jsem nadšená, ani jsem nechtěla, aby kniha skončila. Dost jsem byla napjatá i ze ,,vztahu,, mezi Lacey a Joesburym. Každopádně od autorky přečtu i další knihy.

16.11.2016 5 z 5