Mi-šu-le Mi-šu-le komentáře u knih

Proč nepožádali Evanse? Proč nepožádali Evanse? Agatha Christie

Kniha přečtena jedním dechem. Hlavní postavy mi byly velice sympatické a příběh byl velice zajímavý. Trochu jsem tušila vraha, přeci jen jsem od A. Ch. už pár knih přečetla. :D Rozhodně stojí za přečtení.

02.12.2022 5 z 5

Hadí doupě Hadí doupě Agatha Christie

Skvělá kniha, četla jsem ji jedním dechem. Autorka má lepší knihy, ale takhle je taky super.

28.11.2022 5 z 5

JÓGA - anatomie JÓGA - anatomie Leslie Kaminoff

Často se k ní vracím:)

25.11.2022 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Já tenhle typ knih prostě můžu. Děj je sice předvídatelný, ale to prostředí Japonska, kam jsem se mohla díky knize aspoň malinko podívat je skvělé.

23.11.2022 5 z 5

Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou Jitka Juliet Navrátilová

Zajímavá kniha, občas jsem se nudila, na druhou stranu závidím Jitce, kdybych měla jednou odvahu se sbalit a odjet sama do Latinské Ameriky...

19.07.2022 4 z 5

Učím se jógu Učím se jógu André Van Lysebeth

Milé čtení o józe.

30.05.2022 4 z 5

Hormonální jógová terapie Hormonální jógová terapie Dinah Rodrigues

Super!!

10.09.2021 5 z 5

Modlitby od srdce Modlitby od srdce Lorna Byrne

Pohladí, pomůže, kdykoliv knihu otevřu.

16.03.2020 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Absolutně skvělá kniha, oddechová, ale zároveň hluboká myšlenka i silný příběh. Brečela jsem, smála jsem se, Oveho i ostatní jsem si zamilovala. Za mě taková láska v jiném podání. Doporučuji.

16.03.2020 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Knihu jsem četla jako autorovu první, okamžitě se vrhám na další..několikrát mi tekly slzy a nejednou jsem se upřímně zasmála, je to oddechový příběh, který má hodně do sebe a ukazuje, že za každým člověkem je skrytý příběh a zranění...doporučuji

08.10.2019 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Mně se poslední díl líbil, možná bych ho jen zkrátila o pár stránek. Arilyniny záliby, jako meditace a jóga mi byly velmi blízké, na druhé straně oceňuji přímočarost a do jisté míry i hulváctví a upřímnost Stona. To popichování mezi nimi mě na všech dílech bavilo nejvíc, ten sex a happyend je jenom příjemný bonus.
Doporučuji, je to příjemné čtení, u kterého si krásně vyčistíte hlavu. :))

03.05.2019 5 z 5

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Ani vlastně nevím, jak to popsat... Knihu jsem přečetla jedním dechem, což se mi u takových žánrů běžně nestává. Probudilo to ve mě neskutečnou touhu poznávat jazyky lásky lidí v mém okolí a také objevit ten svůj a snažit se více porozumět. Děkuji za to, že jsem knihu mohla číst v tomhle věku, respektive před uzavřením manželství a vyvarovat se různým nesrovnalostem a nepochopení. Budu knihu dál doporučovat, v mojí knihovně má své čestné místo a ráda se k ní budu vracet. Dále velice oceňuji věcnost a stručnost, žádný omáčky okolo!

Láska je volba. :))

15.04.2019 5 z 5

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Za mě velice povzbudivé. Knih o osobním rozvoji už jsem přečetla více, takže některé věci mi byly známé a mohla jsem si je oživit. Knihu doporučuji, myslet pozitivně a nestěžovat si...to je zkrátka pecka!
MÉNĚ STÍŽNOSTÍ PRO VŠECHNY!! :))

21.03.2019 5 z 5

Andělské zamyšlení Andělské zamyšlení Lorna Byrne

Pohladí na duši a zahřeje :) Vždy mi stačí náhodně otevřít a po přečtení je mi hned líp.

19.02.2019 5 z 5

Sedm poselství Sedm poselství Jiří Hamerský

Mně se kniha líbila, měla příběh, většina podobných knih jsou bez příběhu a psaný takovým učebnicovým způsobem. Knihu jsem přečetla za večer, dokonce jsem cítila i motýli v břiše. Vím, že se k ní několikrát vrátím. Rozhodně doporučuji, pohladí na duši a zahřeje.

19.02.2019 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Upřímně, jsem překvapená, jak dobře se kniha četla, prakticky jedním dechem, ale zároveň tak těžce, vzhledem k umění autora pohltit čtenáře. Je mi z toho úzko a smutno. Ráda si přečtu i ostatní autorovy knihy, musím je ale proložit něčím oddechovějším.. pozitivnějším.

21.08.2018 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Miluju její knihy, když večer čtu a pak slyším trávu růst, nemůžu se odtrhnout, bojím se, ale ne a ne knihu odložit. To je to, co od knihy očekávám, že mě pohltí. Trochu mi chybělo víc Marka, doufám, že v dalším díle už se to konečně rozjede :D Na mě moc rychlý závěr, ale jinak TOP.

26.07.2018 5 z 5

Hotel Bertram Hotel Bertram Agatha Christie

Kniha se mi líbila, je čtivá, ale musím přiznat, že na H. P. to prostě nemá, ačkoli je slečna Marplová velice sympatická postava.

11.07.2018 4 z 5

Žádná setkání nejsou náhodná Žádná setkání nejsou náhodná Kay Pollak

Pozitivní, naučné, něco již dávno známé, to ovšem neznamená, že je něco špatně, naopak. Doporučuji. Ráda si ji přečtu znovu.

04.01.2018 4 z 5

Přátelství: Diář 2017 Přátelství: Diář 2017 Paulo Coelho

Krásný diář, musela jsem ho mít. :))

03.01.2018 5 z 5