mensik8673 mensik8673 komentáře u knih

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Moje prvotina od tohoto autora, mě se to moc líbilo :) jistě přečtu další :)

22.06.2017 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Ze začátku se mi to moc líbilo, včetně přechodu pustiny, kde to bylo moc pěkné vymyšlené a popsané. bohužel po příchodu do cíle už to šlo tak nějak všechno moc rychle a příběh se dle mého názoru začal stávat stereotypním jen o střílení, nabíjení a chyběla tam nějaká třešnička na závěr.

03.04.2017 4 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Tato kniha mě naprosto uchvátila!

19.03.2017 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Do kastelána jsem se pustil protože se mi moc líbí Aristokratka a chtěl jsem vědět jak autor začínal :) Po čtení komentářů jsem již věděl, že to bude něco jiného než aristokratka, ale byl jsem mile překvapen. Spíš jsem si až do konce knihy nezvykl na jiné označení postav které jsou s aristokratkou podobné :) Kniha byla super. jen mě mrzí, že neznám vysvětlení k zajímavým událostem z knihy.

22.01.2017 4 z 5

Mám rád téma Harryho Pottera. Nevím jestli se to dá hodnotit jako kniha. přece jen je to pouze překlad Scénáře. Ale měl jsem z toho opravdu obavy a předčilo to mé očekávání.
Pro člověka který přečetl s nadšením všech 7 knih Pottera, toto považuji za povinnost a nebudete zklamáni, jen je třeba si zvyknout na způsob výkladu a asi i více pracovat s fantasií.

10.01.2017 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Skvělá zábava

08.01.2017 5 z 5

Pro mě to bylo čtivější než stoletý stařík :)

08.01.2017 4 z 5

Chlapec ve stínu Chlapec ve stínu Carl-Johan Vallgren

jistě zajímavá kniha, ale místy jsem se dost nudil.

08.01.2017 3 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Naprosto stejná kvalita jako u dílu prvního :)

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Naprosto mě to dostalo! Povedená kniha

08.01.2017 5 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Souhlasím, lepší než díl první :)