MelodyCerise MelodyCerise komentáře u knih

Feministky nenosí růžovou a jiné lži Feministky nenosí růžovou a jiné lži Scarlett Curtis

Kniha, kterou by si měl přečíst každý. Bez ohledu na gender. Zajímavá a inspirativní kniha, která nutí člověka se zamyslet nad tím, co se ve světě děje a že svět potřebuje feminismus jako sůl. Většina esejí mi přišla skvělá, ale rozhodně se i našly nějaké, které mi úplně nesedly. Líbí se mi myšlenka knihy a rozhodně se k ní ještě někdy vrátím. Hodnotím 5/5.

20.05.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Krásný příběh, který dojme snad každého. Hlavních postav mi bylo neskutečně líto. Nedokážu si představit, jak to pro ně musí být těžké. Ze začátku chvíli trvalo, než jsem se do toho pořádně začetla, ale konec to dost vylepšil. Vůbec jsem nečekala, že to takhle dopadne. Hodnotím 4/5.

20.05.2021 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemám slov. Naprosto dechberoucí a emotivní příběh, který mě jistě chytl za srdce. Určitě to bylo nad všechna má očekávání. Jakmile jsem se do čtení pustila, děj mě do sebe vtáhl a nepustil až do samotného konce a nejednou se spustily proudy slz. Absolutně nemám žádné výtky.

26.01.2021 5 z 5

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Po přečtení předchozích dvou dílech jsem byla opravdu zklamaná. Předchozí dva díly jsem hltala, ale tenhle poslední se mi blbě četl. Musela jsem se doslova nutit k tomu, abych ji dočetla, takže za mě dávám dvě hvězdy...

26.05.2017 2 z 5