Melaanie Melaanie komentáře u knih

Jackaby Jackaby William Ritter

Příběh se mi líbil, ale vraha jsem odhalila velmi brzy. Přesto příběh při čtení rychle ubíhal a mělo to zajímavý děj.
Druhý díl už čeká na přečtení, tak doufám, že bude stejně příjemný jako tento.

09.10.2017 3 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Konečně jsem se dostala k přečtení těchto povídek, které se mi líbily,ale je škoda, že tam toho nebylo více. Bylo fajn se zase vrátit ke Čtyřce a Tris.

08.09.2017 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Právě jsem tuto knihu dočetla a musím říct, že až na posledních stránkách mi bylo vše jasné. Celou dobu, co jsem knihu četla, jsem si říkala, tak kdo to teda je? Kniha se mi líbila a dobře se četla, při čtení rychle ubývala, jak byla čtivě napsaná.

18.08.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Vtipná nenáročná kniha na letní období.

07.08.2017 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Co napsat k této knize? Snad jen to, že za války to neměl opravdu nikdo jednoduché. Myslím si, že je dobré si přečíst jak to za války chodilo v pracovních táborech v Rusku, kde dle mého názoru byly stejně hrozné podmínky jako v těch koncentračních.

Mischling Mischling Affinity Konar

Knihu mám rozečtenou od března a do dneška jsem nenašla odvahu ji dočíst, ne z důvodu, že by se mi nelíbila, ale z důvodu, že prostě dál nedokážu číst příběh dvojčat, která popisují svůj osud z koncentračního tábora. Je to opravdu silná kniha a já doufám, že jí někdy v budoucnu dočtu. Proto zatím nehodnotím hvězdičkami.

07.08.2017

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Bábovky, co k nim říct. Líbily se mi, líbily se mi příběhy žen, které se navzájem prolínaly, jen mě lehce zklamal neukončený konec.

07.08.2017 3 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Moc hezky napsaný příběh, který když jsem dočítala bylo mi to líto. Člověk si prostě musel oblíbit hlavního hrdinu, který uměl opravdu používat svojí fantazii. Líbilo se mi vykreslené prostředí té doby, která nebyla opravdu lehká. Knížka se četla lehce a příliš rychle utekla.

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Knížka se mi líbila, byla čtivá, ale občas mě tam až vadil ten trojúhelník dva bratři a Jo. Nevím proč, ale nějak mi to tam vadilo. Dále mě občas rušilo přeskakování v časových liniích, protože tak rada bych četla trochu déle o Matyldě, jejíž příběh mi přišel zajímavější než Jo.

07.08.2017 3 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Když jsem si knihu kupovala, říkala jsem si, že to bude pěkné oddechové nenáročné čtení na dovču, ale musím říct, že příběh mě pohltil. Bylo zajímavé prostřednictvím Roberty zjišťovat, proč a jak se rozhodovala paní Dorothea. Myslím si, že kniha opravdu stojí za přečtení.

Vyprahlé srdce Vyprahlé srdce Elizabeth Haran

Děj je sice lehce předvídatelný, ale myslím si, že jako příjemná oddechovka se bude líbit.

03.07.2017 4 z 5

Popel ve větru Popel ve větru Kathleen E. Woodiwiss

Knížka byla ctiva a příběh byl oddechový.

24.05.2017 4 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Příběh se mi líbil, bylo to napsané dobře, mělo spád a pořád mě to nutilo ke čtení, protože jsem potřebovala vědět, kdo tam vraždil. Kniha určitě stojí za přečtení.

23.03.2017 4 z 5

Nevěsta větru Nevěsta větru Shannon Drake (p)

Velmi příjemná oddechová knížka, jejíž čtení si užíváte, protože víte, že to dopadne dobře. Příběh měl příjemný spád a četl se velmi dobře.

19.04.2016 4 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Příběh Polámaných panenek se dobře četl. Začetla jsem se hned od první stránky a nechtěla jsem přestat. Děj byl zajímavý, mělo to spád, bylo to napínavé, takže mě to nutilo ke čtení, když jsem ji náhodou odložila, tak jsem nad ní pořád přemýšlela a říkala jsem si, kdy už přijde rozuzlení, které přišlo opravdu až s posledními stránkami knihy.

14.04.2016 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Se čtením této knížky jsem se nějak nezvykle loudala, ale nebylo to tím, že by se mi nelíbila. Bylo to spíše nějakým mým nečtecím obdobím. Rozjezd knížky byl hezky pomalý, ale pak to mělo příjemný spád a ve čtení se hezky rychle pokračovalo a místy mě z toho popisu událostí až běhal mráz po zádech, při představě toho všeho, co se dělo. Nechci tady nic prozrazovat, ale bylo to fakt dobré.

03.04.2016 4 z 5

Utrpení neviňátek Utrpení neviňátek John Saul

Kniha se mi četla dobře, děj mi hodně zajímavé, jen mě zklamalo, že se nakonec neukázalo jak to vše doopravdy bylo a skončilo to otevřeným koncem.

09.03.2016 3 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Třetí knížka a vlastně celý příběh byl od začátku hodně dobře vymyšlený a promyšlený. Vše co jsem si myslela, že vím z předchozích dílů a co mi dávalo nějaký smysl, se ve trojce tak trošku obrátilo. Vůbec jsem nečekala takovéto rozuzlení a zakončení. Byla jsem trošku zklamaná z konce jedné postavy, které jsem celou dobu fandila a nakonec to sní nedopadlo dobře, ale i přesto to byl hodně dobře napsaný příběh, který se mi líbil. Občas jsem z toho byla trošku znechucená, ale jinak to fakt stálo za přečtení.

19.02.2016 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Druhý díl trilogie se mi také četl velmi dobře. Co jsem si myslela, že vím, se nakonec ukázalo jako tak, že vlastně vůbec nic nevím. Hodně věcí se tam vyjasnilo, ale také dost zamotalo a příběh vás pohltí, že nechcete přestat číst, protože prostě musíte vědět, jak to dál pokračuje.

19.02.2016 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Příběh, ze kterého vás mrazí, vás v táhne a nechce vás nechat odložit knihu. Pořád se tam děje něco zajímavého, co vás nutí číst dál a dál i když víte, že máte děla něco jiného. Hned po přečtení jsem sáhla po druhém dílu a jsem napjatá, jak se příběh bude dál vyvíjet.

31.01.2016 5 z 5