Melaanie Melaanie komentáře u knih

Byla jsem ženou nacistického oficíra Byla jsem ženou nacistického oficíra Edith Hahn Beer

Velmi zajímavý příběh, který vypráví příběh dívky, která musela zapřít, kdo je, aby přežila. Příběh je to až neuvěřitelný a hezký i když co je na tomto tématu hezké že? Snad rozumíte jak to myslím. Kniha se četla velmi dobře a rychle.

08.09.2018 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Tento díl neměl chybu. Kniha měla spád, četlo se rychle a dobře. Milostná linka byla pěkná.

04.09.2018 5 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Hodně zajímavý příběh, který sleduje příběh hrdinky po tom, co se jí povedlo utéct od jejího věznitele. V knize sledujeme vyprávění její, které se prolíná s vyprávěním její rodiny a i jejího věznitele. Tato kniha stojí za přečtení, je zde popsáno, jak není jednoduché se s něčím vyrovnat a jak to co se stalo Lily narušilo vše kolem ní.

Dva krůčky po mokrém písku Dva krůčky po mokrém písku Anne-Dauphine Julliand

Přečteno jedním dechem. Opravdu neskutečná kniha, ze které je cítit síla rodiny, která se nechce vzdát, ale bohužel osud je zákeřný a porazí je v jejich snažení.

16.08.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Kniha byla čtivá a probudila ve mě touhu se opět podívat do Barcelony a vše si tam znovu projít. Podívat se na místa, která se v knize popisují. Příběh mě bavil a měl i spád. Určitě se vrhnu i na předchozí díla autora a doufám, že mě nezklamou.

Chlapec na vrcholu hory Chlapec na vrcholu hory John Boyne

Tento příběh byl silný a zajímavý. Je zde vidět, co vše dokázala ideologie jednoho muže. Jak svým jednáním změnil myšlení malého dítěte, které si dříve myslelo, že jeho kamarád není špatný, ale postupem času na něj radši zapomněl a nechtěl s ním nic mít. Myslím si, že na toto bychom neměli zapomínat. Přeci jen se toto může stát/děje i v současnosti.

16.08.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tuto knihu jsem poslouchala jako audioknihu a nelituji toho. Bylo to dost napínavé a vtáhne vás to do děje. Mohu doporučit jako oddechové čtení.

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Když jsem viděla ukázky na film a pak jsem se dozvěděla, že je to podle knihy, tak jsem neváhala a první jsem si přečetla knihu. Příběh se mi líbil a chystám se na druhý díl. Jsem zvědavá na další dobrodružství Dominiky a Nata.
Film jsem za tím neviděla a doufám, že mě nezklame, protože kniha byla výborná.

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Kniha se mi velmi líbila. Příběh vás nutí číst pořád dál, protože musíte vědět, proč si ona na něj nevzpomíná, proč on tvrdí, že je její snoubenec. Příběh měl spád a bylo to akční čtení. Mohu jen doporučit. Konečné rozuzlení je zajímavé.

Odpuštění Odpuštění Danielle Steel

Od této autorky to byla moje první kniha, co jsem přečetla. Téma této knihy mě velmi dostalo. Dlouho jsme nečetla nic tak "hrozneho". Neumím si představit, jak moc to bylo pro hlavní hrdinku těžké. Opravdu silný příběh. Nevím, jestli se k této knize ještě někdy vrátím, protože téma bylo velmi smutné a kruté, ale jsem ráda, že nakonec vše skončilo šťastným koncem.

06.07.2018 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Kniha se mi líbila, byla čtivá a zajímavá. Některé popisné pasáže bych možná trošku zkrátila, ale i přes tuto výhradu hodnotím kladně. Líbil se mi příběh hlavních hrdinů, jak bojovali proti svému osudu, který chtěli změnit.

21.06.2018 4 z 5

Až mi zítra budeš chybět Až mi zítra budeš chybět Heine Bakkeid (p)

Sice jsem se do knihy začetla hned od začátku, ale nějak mi nesedělo to jak pořád měl hlavní hrdina v hlavě jeho trýznivé myšlenky na dívku. Ve druhé polovině nebo spíše ke konci mne překvapilo, kdo vše nakonec spáchal.

14.06.2018 3 z 5

Blázni z Velepes Blázni z Velepes Rudolf Čechura

Útlá a vtipná knížka, která se četla přímo sama. Jako oddechové čtení doporučuji, dlouho jsem nečetla takové milé pohlazení po duši.

17.04.2018 4 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Hrozně hezky napsaný příběh. Při čtení jsem knihu ani nechtěla odkládat, jak jsem byl napnuta, jak to vše dopadne. A když jsem se dostala ke konci ......... Nemám slov. Opravdu stojí tato kniha za přečtení.

18.02.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Konečně jsem se dostala k této knize, nakonec jsem si ji poslechla jako audioknihu a musím říct, že jsem docela zklamaná. Na to jak je ta kniha všude a všemi vychvalovaná, mě tedy moc nesedla.

14.02.2018 2 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Další zajímavá kniha od této autorky a musím říct, že ten konec mě celkem překvapil. Své tušení jsem měla, ale nepředpokládala jsem, že by to mohlo takto být. Opět se tu prolínají dvě časové linie a pomalu se nám tímto odkrývají myšlenky hlavních hrdinů. Kniha se mi líbila a mohu doporučit.

05.02.2018 4 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Když jsem rozčítala tuto knihu, říkala jsem si, že je to nic moc, pořád se tam mluvilo o slonech, ale co jsem četla dál a dál, tak mě kniha pohltila svým příběhem. Vůbec mi nevadilo, že se tam prolínalo vyprávění více postav, po čase si na to zvyknete. Jakmile se začtete do příběhu, musíte číst dál a dál, abyste věděli, jak to dopadne a ten konec? Jako pro mě neuvěřitelný, rozuzlení, které jsem nečekala ani v nejmenším, protože to bylo opravdu dobře naspané, že by Vás to ani nenapadlo, že by to mohlo být úplně jinak, než co celou dobu čtete.

19.01.2018 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Hodně zajímavý příběh, který se četl sám. Přeskakování z minulosti do současnosti mi nevadilo, naopak se mi to líbí a nedělá mi problém se v tom orientovat.

28.12.2017 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Tohle byla první kniha, kterou jsem od autora přečetla a musím říct, že se nemůžu dočkat, až si přečtu zbytek. Příběh byl opravdu zajímavý, měl spád a nutilo vás to ke čtení, protože jste chtěli a hlavně museli vědět, jak to bude pokračovat dál. Za mě tedy knihu doporučuji, opravdu to bylo super.

23.11.2017 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Příběh se mi líbil, bylo to napínavé. Rozuzlení nebylo do posledních stran k odhalení,což mě nutilo číst dál a dál. Zajímavě zasazený příběh do prostředí USA, kde žijí amisove a taky pohled na jejich kulturu, že které pochází hlavní hrdinka. Už se těším i na další díly, až si je přečtu.

12.11.2017 5 z 5