Meggie1 Meggie1 komentáře u knih

Příběhy z Mniší hory Příběhy z Mniší hory Martina Kovářová

Pro milovníky exotických zvířat zajímavé nenáročné čtení.

09.05.2020 2 z 5

Toulky po okraji Midgardu: Příběhy z mého života Toulky po okraji Midgardu: Příběhy z mého života Wolf-Dieter Storl

Pokud máte rádi pohádky, které se dějí doopravdy, tak si tuto krásnou autobiografickou knížku určitě přečtěte, bude vás moc bavit!

15.01.2020 4 z 5

Felix z nástupiště č. 1 Felix z nástupiště č. 1 Kate Moore

Rychle se čtoucí kniha, pro kočičí fanoušky čtyři hvězdičky, pro ostatní asi maximálně tři, ale my, co čteme s kočkou přes rameno, v tom máme jasno!

12.01.2019 4 z 5

Probuzení bohové Probuzení bohové Sylvain Neuvel

Škoda, že se nedá přidělit šest hvězdiček, na tuhle knížku je těch pět málo :-) Nemůžu se dočkat třetího dílu!

17.11.2018 5 z 5

Kvantová noc Kvantová noc Robert J. Sawyer

Pro mě jedna z nejlepších knih, které jsem v poslední dob četla! Prý to má být sci-fi, ale mně se zdá být velmi realistická až reálná.

27.01.2018 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Knížka, která pohladí na duši nejen v období před Vánocemi a nejen milovníky koček. Moje kočičí přítelkyně Meggie a Cindy i já rozhodně doporučujeme!

12.12.2017 4 z 5

Čtenářský klub Jane Austenové Čtenářský klub Jane Austenové Karen Joy Fowler

Pro milovníky Jane Austenové, mezi které se rozhodně počítám, je to moc pěkné a milé čtení o tom, že osudy a povahy lidí se vlastně vůbec nemění a že dnes prožíváme stejné příběhy, jaké ve svých knihách popisuje Jane. Určitě by z nás měla radost a měla by rozhodně co psát i dneska. Anebo že by mezi námi někde byla a psala? Kdo by to tak asi mohl být? :-)

18.05.2017 4 z 5

Rituál Rituál Inger Edelfeldt

Podle mého názoru hodně nesourodá sbírka povídek - některé skvělé, u některých mi smysl unikl ale to může být moje chyba :-) Takže pro mě průměr!

21.04.2017 3 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Dechberoucí útlá knížka je důkazem, že silný příběh nepotřebuje mnoho slov a že ta slova nemusí být drsná a šokující, i když popisované události takové jsou... Pro mě opravdu velký čtenářský zážitek!

20.04.2017 5 z 5

Riskantní rozhovor Riskantní rozhovor Milena Holcová

Bohužel trochu zklamání. Knihy Mileny Holcové mám moc ráda, těšila jsem se na další, ale zrovna tahle mi vyloženě nějak nesedla. Snad to bude příště lepší :-)

09.04.2017 3 z 5