MedvidekS MedvidekS komentáře u knih

Hlídka v Bezčasí Hlídka v Bezčasí Marisha Pessl

Tento žánr moc nečtu, takže nemůžu porovnávat. Avšak za mě skvělá kniha! Příběh odsejpá a každou stránkou se dozvídáme, jak to vlastně všechno bylo. Bonusem je i krásná obálka.

05.09.2021 5 z 5

Horal(ka) Horal(ka) Danka Šárková

Taková jednohubka ze života rozvedené ženy.

31.08.2021 3 z 5

Růže sama Růže sama Muriel Barbery

Autorky kniha S elegancí ježka je jedna z mých nejoblíbenějších knih. Bohužel Růže sama mi vůbec nesedla, nebavilo mě to :-( Ale plus má obálka, je moc krásná.

30.08.2021 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásná a velice smutná kniha, která se čte jedním dechem.

23.08.2021 5 z 5

Takový prima věk Takový prima věk Kiley Reid

Knížka má krásnou obálku. Je zde sympatická hlavní hrdinka, děj byl originální, avšak nelíbil se mi ten konec - přišlo mi, že to bylo rychle useklé.

22.08.2021 3 z 5

Poupátka Poupátka Hana Lehečková

Líbil se mi specifický styl psaní. Ale příběh mě tolik nevtáhnul jako u jiných knih, proto “jen” tři hvězdičky.

13.08.2021 3 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Thrillery skoro vůbec nečtu, tak nemůžu porovnávat. Avšak pro mě originální téma, děj měl spád. Líbila se mi fakta před začátky kapitol… Hlavní postava mě iritovala, ale na druhou stranu co měl dělat :D … Kdo je Královna mi nedošlo, takže pro mě překvapivý závěr, i když trochu extrémní.

09.08.2021 4 z 5

Tohle město, tahle řeka Tohle město, tahle řeka Martina Leierová

Zvláštní styl psaní. Neobyčejné příběhy obyčejných lidí, ale mně osobně to nesedlo :-(

06.08.2021 2 z 5

Barvy loučení Barvy loučení Bernhard Schlink

Hezky se čte. Neurazila, ale ani nenadchla.

21.07.2021 3 z 5

Bulbem záchranáře Bulbem záchranáře Vít Samek

Povinná četba pro všechny. Přečteno jedním dechem. Jedna z mála knih ve které jsem si podtrhávala a "vykřičníkovala".

20.07.2021 5 z 5

Výjezdovka Výjezdovka David Urban

Not great, not terrible :-D

23.05.2021 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Po těchto knížkách mám vždycky hroznou zlost na lidi... skvěle napsaný příběh, Ruta nezklamala.

03.05.2021 5 z 5

Jackie a Maria Jackie a Maria Gill Paul

Silné příběhy dvou silných žen. Skvěle napsáno a donutilo mě to “vygooglit si” o nich všemožné informace.

26.04.2021 4 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Kniha má krásnou obálku a je skvěle propagovaná. Ale za mě bohužel zklamání. Nebavilo mě to, hlavní postava mi byla šíleně nesympatická, a celý děj mi přišel takový povrchní. Konec zvláštní...

18.04.2021 2 z 5

Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód Satchin Panda

Velice zajímavá knížka, určitě si z ní mnohé vezmu. Jinak souhlasím s komentáři níže, některé věci se tam stále opakují, avšak dojem z knihy mi to nezkazilo.

18.04.2021 5 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Tahle knížka se zařadí mezi jedny z nejlepších, co jsem kdy četla. Na to jaká je to bichle, se čte velice rychle, až mi bylo líto, že už to končí. Nejvíce mě bavily kapitoly s Puri. Velice emotivní čtení.

14.04.2021 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Velice emotivní knížka. Plná bolavých témat, která ale bohužel nejsou v životě ojedinělá. Avšak knížka je skvělá!

04.04.2021 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Miluju celou sérii, tento díl opět nezklamal.

19.01.2021 5 z 5

Má temná Vanessa Má temná Vanessa Kate Elizabeth Russell

Dala jsem na nadšenou většinu, ale bohužel mně osobně se kniha nelíbila. Nebavilo mě to a nenašla jsem v příběhu žádnou sympatickou postavu...

12.01.2021 2 z 5

Faktomluva Faktomluva Hans Rosling

Aaaa to je tak skvělá knížka! Přečteno jedním dechem... Škoda, že autor již zemřel :-(

03.01.2021 5 z 5