MedvidekS MedvidekS komentáře u knih

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Velice čtivá kniha, a to grande finále? Wow.

26.03.2022 5 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Emotivní a dojemný příběh z prostředí psychiatrické léčebny, který vás vtáhne a nepustí.

19.03.2022 5 z 5

Straka na šibenici Straka na šibenici Daniel Petr

Souhlasím s komentáři dole. Syrové a opravdové. Depresivní, ale stojí za přečtení.

15.03.2022 4 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

To je tak milá knížka… I přesto, že je o válce, a obsahuje tedy logicky mnoho smutných událostí, je to velice krásný příběh, který jsem přelouskala za pár dní.

13.03.2022 5 z 5

Volba Volba Nicholas Sparks

Moje druhá knížka od Sparkse, a už chápu, že je tak oblíbený. Chtěla jsem si vzhledem k dnešní době přečíst něco milého a láskyplného, a přesně to jsem dostala. Sice se v knížce objevuje závažné téma, ale i přesto z ní budete mít hřejivý pocit.

06.03.2022 5 z 5

Malibu v plamenech Malibu v plamenech Taylor Jenkins Reid

Knížky Taylor čtu ráda, Malibu nebylo výjimkou. Avšak v porovnání s ostatními knihami mi tam něco prostě chybělo… nicméně příběh je skvělý.

05.03.2022 4 z 5

Odečítání pohybu souřadnic Odečítání pohybu souřadnic Daniel Petr

Souhlasím s tím, že autor píše čtivě. Ale jinak? Vůbec jsem tu knihu nepochopila … :D

28.02.2022 2 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Fantasy čtu dvakrát do roka, takže nemůžu porovnávat. Nicméně tento příběh se mi velice líbil a postavy jsem si oblíbila. Jediné co se mi nelíbilo, byly někdy až přehnané vulgarismy. To mi tam prostě nesedělo.

15.02.2022 5 z 5

Čekání na spoušť Čekání na spoušť Lidmila Kábrtová

Za mě super! Opět knížka, kde se vám všechny povídky nalijí do jednoho silného příběhu.

06.02.2022 5 z 5

Místa ve tmě Místa ve tmě Lidmila Kábrtová

Výborná knížka, přečteno jedním dechem. Ani mi to nepřijde jako povídky, jak skvěle se to prolíná.

06.02.2022 5 z 5

Koho vypijou lišky Koho vypijou lišky Lidmila Kábrtová

Wow, to mě hodně bavilo! Nevěřila bych, že se dá z tak “malé” knihy vytěžit tak silný a smutný příběh.

04.02.2022 5 z 5

Vzpomínky ledního medvěda Vzpomínky ledního medvěda Jóko Tawada

Mně se knížka moc líbila! Nejen proto, že miluju medvědy, ale i proto, že to není žádný tuctový styl a knížka vás navnadí na zamyšlení se.

31.01.2022 5 z 5

Rozhovory s přáteli Rozhovory s přáteli Sally Rooney

Ehrm takové honosné recenze? Tak tahle knížka mě hodně zklamala. Nejdřív jsem myslela, že mě to nebaví kvůli stylu psaní - autorka nepoužívá uvozovky na přímou řeč a celé je to zhuštěné… ale ne, ten příběh byl nuda a postavy nesympatické. Takže za mě nee

30.01.2022 1 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Knížka mě neuvěřitelně bavila a obohatila i o pár zajímavých informací. Pro milovníky cestování a letadel určitě must have.

23.01.2022 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Ruta Sepetys píše krásně o smutných věcech. Jednou za čas si přečtu romány z tohoto odporného období světových dějin a vždy mě to rozbrečí. Přečteno za jeden den…

22.01.2022 5 z 5

Děti nade vše Děti nade vše Delphine de Vigan

Čekala jsem maličko víc… nicméně aktuální téma, k zamyšlení.

21.01.2022 3 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Psychotrhrillery čtu jednou za čas, takže to není můj nejoblíbenější žánr a nemám úplně přehled. Tato knížka se však četla velice dobře, prolínají se tam dvě časové linie a na konci se vám to spojí. Jinak za mě je to opravdu psycho a doufám, že si autorka všechno vymyslela :-)

21.01.2022 4 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Všechny tři knížky autorky jsou výborné. I přesto, že jsou hlavní postavy na střední škole, problémy, které řeší jsou až moc dospělé. Výborně napsáno, napínavé až do konce.

19.01.2022 4 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Americká romantická komedie …

09.01.2022 3 z 5

Král medvědů Král medvědů James Oliver Curwood

Miluju medvědy, takže pro mě balzám na duši. Na konec roku jsem si nemohla vybrat milejší oddechovou knížku :-)

29.12.2021 5 z 5