McLovin McLovin komentáře u knih

Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1 Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1 Miloslav Švandrlík

Naprosto dokonalé....

26.04.2019 5 z 5

Taito mě neskutečně sral. Chytrej jak rádio všude byl všechno znal a co neznal to vzápětí zdokonalil.

26.04.2019 3 z 5

Kronika města Kocourkova Kronika města Kocourkova Ondřej Sekora

Luxus největší ale jelikož jsem teď na tu knihu natrefil dopíšu zbytek později ale musím si jí přečíst znovu. Luxus to bude stejně možná ještě lepší,,,

10.12.2018 5 z 5

Válka krys Válka krys Jana Divišová

Tak prasata byli super musím zvednout hodnocení,ale tohle fakt nešlo pardon.Možná děvčátka do čtrnácti let by to mohlo oslovit...

12.09.2013 odpad!

Všichni jste prasata Všichni jste prasata Jana Divišová

Máli česká literatura svého Bukowského tak Sissi Simons to rozhodně není,high society nejsou Jiří Chalupa nebo Ringo Čech a tato kniha je spíš výpověď mladé holky z maloměsta jak přišla do Prahy a žila tam jako spousta jiných mladých lidí.Nejvíc mi tam vadilo to pubertální poplakávání po nešťastné lásce,hodící se spíš do románu pro náctileté.Jinak to ale docela šlo číst,na uplakanou holčičku co si myslí,že když chlastá občas někoho přeblafne pod stolem nebo si nechá vybydlet byt smažkama a píše tak je Bukowski...

12.09.2013 2 z 5

Vítězný oblouk Vítězný oblouk Erich Maria Remarque (p)

Je pravda,že tohle je prostě klenot!Na každé stránce je minimálně jeden skvělej citát či moudro možná,že tři kamarádi se čtou lépe ale tohle je prostě skvost!

09.09.2013 5 z 5

Stíny v ráji Stíny v ráji Erich Maria Remarque (p)

Krásně tam na mě dýchla ta Amerika

Mikulášovy patálie Mikulášovy patálie René Goscinny

Nejde nemilovat!!!Prostě moje dětství

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Čapek se vším všudy parádní záležitost.

Osvícení Osvícení Stephen King

Tady jsem se opravdu při čtení bál,doslova klepal strachy.Je pravda,že King napsal i hromadu sr.ček ale tohle dílko je opravdu kvalitka!!

09.09.2013 5 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Tato kniha mě uchvátila již jako dítě spolu s vítězným obloukem nejlepší od Remarqua!