Marusska Marusska komentáře u knih

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Zajímavá kniha a ačkoliv je příběh a jeho dějová linka docela jednoduchá, nudit se nebudete a hlavní postavy, zvláště mladého krále, prostě musíte mít rádi a budete mu fandit. Navíc se mi líbí neotřelé nápady, jaké zde King použil. Příběh celkově je milý, nic závratného a složitého, ale umí upoutat.

04.11.2020 4 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Úžasná kniha. Opravdu doporučuji přečíst.

29.09.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Naprosto nádherná kniha, plná radosti, smutku, utrpení, lásky a nevím čeho všeho, ale vzala mě za srdce a na konci jsem si krásně pobrečela.
Četla se velmi snadno, je poutavá a zhltla jsem jí během dvou dnů. Rozhodně stojí za přečtení a kdo ještě nečetl, měl by svou chybu rychle napravit.

09.03.2019 5 z 5

Oproti ostatním autorovým knihám jsem se tolik nesmála, ale přesto knihu hodnotím kladně. Jako odpočinková četba třeba při dlouhé jízdě vlakem - super.

06.03.2019 3 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Kniha se mi líbila, jako ostatně všechny knihy od Dana Browna, ale ten konec, mi připadal docela kostrbatý, takový nedodělaný a když jsem si pak v hlavě děj knihy opakovala, místy mi přišel i nelogický.
Ale jako celek knihu hodnotím velmi pozitivně a rozhodně doporučuji přečíst.

18.02.2019 5 z 5