maruskaspetova maruskaspetova komentáře u knih

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Celou tuhle trilogii jsem se bála, že Gabriel umře, ale pořád jsem doufala, že to skončí šťastně...fakt jsem si Gabriela zamilovala a ten konec mi prostě zlomil srdce :´( Ale právě díky tomu konci je tahle série ještě lepší než většina young adult knížek!

18.09.2017 5 z 5

Plamen Plamen Amy Kathleen Ryan

Tak tenhle díl byl jednoznačně nejlepší. Bylo tu tolik nečekaných zvratů, pořád jsem se o někoho bála a i přesto, že někomu může vadit ten celý happy end na konci, tak já jsem za něj ráda a jsem velice spokojená s ukončením celé série.

09.09.2017 5 z 5

Jiskra Jiskra Amy Kathleen Ryan

Mně osobně se líbil víc první díl. Trochu mi v tomhle díle vadily neshody mezi Kieranem a Waverly a bylo mi celkem líto jejich ukončeného vztahu, ale po tom co oba prožili je jasné, že se oba dva změnili. A Waverly musí být se Sethem, to je jasné :D.

09.09.2017 4 z 5

Bez srdce Bez srdce Chelsea Cain

Takhle kniha je velice drsná, hlavně v tom jak autor popisuje Archieho mučení. To možná může někomu vadit, ale mě se to líbilo, už od 1. kapitoli jsem se nemohla odtrhnout. Je zde skvělá zápletka a celá ta věc Gretchen a Archiem je děsivá. Doufám, že brzo vyjde další díl, už se nemůžu dočkat :).

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Tato kniha se mi strašně líbila. Byla velice napínavá a četla se velice rychle. Hodně se mi líbilo, že jste četli a nic moc se zrovna nedělo a najednou " bum " se stalo něco velkého. Doporučuji přečíst každému :)

Žhář Žhář Torkil Damhaug

Knihu jsem četla s přestávkami, protože sem neměla moc čas, ale i tak se mi moc líbila a dokázala jsem se vždy rychle začíst. Ze začátku jsem byla trochu zmatená ze všeho, ale postupně to vše do sebe zapadalo. Bylo zde hodně zajímavých postav a některé z nich mě dost překvapovali. Děj byl dost nepředvídatelný, vůbec sem nevěděla, co se bude dít dál. Skoro až do konce jsem nevěděla, kdo stál za Karstenovým zmizením, bylo to pro mě velké překvapení :). Některé postavy sem si dost oblíbila, a tak mě dost mrzelo, když jedna z nich zemřela. Tato kniha byla opravdu velice dobrá, že během čtení a hlavně na konci si pomyslíte jenom \" WAU\", tak to sem nečekala :).