Maruš.D

Zimní nadějeZimní nadějeLisa Kleypas

Kdo by si pomyslel, že koktavá Evii bude nejpoutavější příběh z Čekanek.
Za mne osobně nejlepší díl. Od začátku jsem se bavila, líbilo se mi vyvíjení nejen postav, charakterů ale i děje. Nevadilo by se mi dozvědět trochu více o Eviině minulosti, trochu se porozprávět nad jejímy příbuznými. Nicméně, vše jsem knize uvěřila a nic mi nešlo na nervy. Možná mé romantické dušičce chybělo trochu více se rozepsat nad tím, jak se do sebe zamilovali, ale jinak Super kniha!

24.03.2020

To nejlepší v násTo nejlepší v násColleen Hoover

Pane Bože!!! To byl zase nářez.. tak jako u všech knih od C. Hoover.
Zase jsem měla žaludek někde až v krku, slzy v očích a hlavu jak po výbuchu. Jak píšou ostatní, je to kniha o lásce a velmi uvěřitelnému a lidskému neštěstí. Už jsem se chvilku začala bát, že to snad bude mít špatný konec, ale to by nebyla Cooleen :-)
Strašně se mi líbilo přepínání mezi přítomností a minulostí. Tak nějak chytře vás to přinutí číst dále a dále, protože vše dostáváte jen po davkách. Jediné co mě chvilku štvalo, byla Quinn, která si vše nechávala pro sebe a chovala se strašně. Ale vlastně jí chápu a věřím, že se to reálně stát může.
Kéžbych našla tak dokonalého muže, který mě bude milovat s každou mou chybou o to víc.. tady asi narážíme na tu pohádkouvou část hahaha
No za mě rozhodně super! Až si budu chtít rozvířit emoce, sáhnu po knize znovu :-)))

27.02.2020

Miluj mě jakkoliMiluj mě jakkoliJennifer Probst

Já jsem příjemně překvapená. Trochu jsem se obávala autorčinu stylu psaní, ale příběh mne bavil. Naprosto jsem se zamilovala do všech bratrů už v prvním díle a bojím se, zda moje srdce vydrží přečíst příběhy všech :D
Morgan byla také skvělá, obdivuji ji za její sebevědomí a bojovnost. Příběh byl velmi lehký, žádná velká zápletka, ale o to víc sladší. Je to romantika v každé nové kapitole, ale mně to vůbec nevadí. Jediné malinké minus pro mě je v rozsáhlosti popisování okolí a všeho. Na to jsem já nikdy moc nebyla a i zde jsem to jen tak letmo pročetla, spíše přeskočila, ale až si knihu přečtu znovu, možná tomu budu věnovat více pozornosti.

27.06.2020

Odvrácená tvář láskyOdvrácená tvář láskyColleen Hoover

Miluju knihy Coolleen Hoover. Styl jakým píše, příběhy o kterých píše, tu směs pocitů, které ve Vás čtení jejích knih vyvolává. Jsou procítěné, smutné a veselé, romantické, sexy.. svíravý pocit na hrudi mne neopustil po celou dobu čtení. Knihu jsem přečetla za asi 7 hodin a už se těším, až si připomenu zbytek úžadných knih. :-))

25.04.2018

Na hraně zapomněníNa hraně zapomněníJessica Ann Redmerski

Jestli někdo ví, jak dobře šokovat, je to rozhodně J. A. Redmerski!!
Naprosto boží kniha, u které by si někdo mohl říct, že je občas zdlouhavá, ale dokáže natolik zaujmout a nikdy nenudit, že jsem doslova hltala každé slovo, větu, odstavec, kapitolu... ani na okamžik jsem se nenudila. Vztah mezi Cam a Andrewem je dokonalý. Takový, který si ve skrytu duše přejeme asi všichni. Nemám k tomu jedinou výtku.

10.04.2019

RiskRiskElle Kennedy

Naprostá fantazie za mě. Tak jako celá série, i tento díl je prostě boží. Moc se mi líbil, že je to taková zakázaná láska. Jake si nejde nezamilovat, jeho chování a povaha. Další skvělý příběh dvou postav. Už se těším na další díly, další příběhy.

09.12.2019

Chci těChci těJen Frederick

NAPROSTO BOŽÍ!!!!!!!!
Asi tak bych knihu popsala. Od prvního písmenka jsem se strašně “bavila”. Občas to bylo smutnější, občas romantické, občas zábavné a dohromady jednoduše boží.
Ani jedna postava mi nevadila, nechovala se strašně a nelezla mi na nervy (po dlouhé době docela úspěch!). Příběh je úžasně zpracován, postavy se rozvíjejí a má to hlavu i patu. Předvídatelnost je jen maličká/ mizivá. Jen s tím panenstvím se mi tomu moc nechtělo věřit ????.
Celou dobu jsem se bavila a nemohla se od knihy odtrhnout. Rozhodně doporučuju přečíst. V mém případě i vícekrát :D

20.02.2020

Svatba s WinterbornemSvatba s WinterbornemLisa Kleypas

Nemá to chybu. Postavu Helen jsem si oblíbila ze všech asi nejvíce. Rhys byl naprosto boží, rozumný, sladký, romantický a přece jen autoritativní a majetnický. Nejvíce jsem si užívala jeho Velštinu! Milovala jsem, jak si dokázal přiznat své city později a jak je dával na konci najevo.
Zápletka je velmi nečekaná a řekla bych, že netypická. Postavy se s tím ale popraly dobře a vše dopadlo tak, jak mělo. Za mě super čtení :-)

01.04.2019

Graysonův slibGraysonův slibMia Sheridan

Velmi zajímavý příběh, který by se mohl klidně stát.
Knihy od této autorky mám ráda a ani tato mne nezklamala. Čte se pěkně, postavy mi jsou sympatické a příběh je dojemný, ale ne přemrštěný. Romantický, ale ne naivní. Graye jsem si hned oblíbila a soucítila s ním. Kira mi přišla až pohádkově dokonalá, ale ráda budu věřit, že na světě jsou stále ještě i hodní lidé. Za mě povedený příběh, který není jen o sexu a romantice. :-))

14.12.2020

SkóreSkóreElle Kennedy

Třetí díl této série je jednoduše super! Dean a Allie jsou neuvěřitelný pár. Kdo by řekl, že se z takového kluka vyklube romantik, který dokáže naservirovat své srdce na stříbrném podnose. Příběh je jako bombónek, ve kterém nechybí humor, sexy scény, láska, ale i trochu z toho reálného života, kde není vše jen růžové. Zapřísahám se, že se u knihy rozhodně nudit nebudete :-))

05.03.2018

NávrhNávrhElle Kennedy

Jojojojojo... Logan a Hanna, Hanna a Logan.. tyhle dvě postavy mne nikdy nepřestanou bavit. Příběh je napínavý a lechtivý a prostě všechno co si můžete od tohoto žánru přát a očekávat. Kniha sice nemá nějakou hlubokou zápletku, ale bravurně to kompenzuje svým humorem, dojemnými scénami, láskou ke druhé osobě, ale i živostí a rozmanitostí mladých lidí a jejich libidla. Well done! Elle Kennedy :-))))

05.03.2018

Zůstaň se mnouZůstaň se mnouJ. Lynn (pseudonym)

Zdá se, že se autorka rozhodla tuto sérii rozdělit do menších “pod žánrů”. Ve třetím dílu se můžete těšit na trochu více akce typu kriminálního seriálu. Avšak i přes drogy, alkohol a zbraně je příběh hlavně o lásce. Miluju jak každý díl vypráví svůj příběh, má svou vlastní podobu lásky a pohledu na druhou osobu.... Asi jsem beznadějný romantik, který se rád mučí dokonalými sexuáními scénkami, protože i přes to, že jsou si knihy hodně podobné, tento typ příběhů mne asi nikdy neomrzí. :-))

11.03.2018

Alfa samecAlfa samecVi Keeland

V. Keeland má svůj osobitý styl psaní, některé hlášky opakuje ve svých knihách, ale to mi vůbec nevadí. Líbí se mi, že postavy jsou vtipné, osobité a různorodé. V této knize byl skvělý začátek, kdy dojde omylu s kanceláří. Zápletka je velmi typická a předvídatelná. Nicméně kniha je čtivá, zábavná, romantická a dojemná. Určitě nelituji jediné knihy, kterou jsem od autorky přečetla. :-))

11.03.2019

V bouřiV bouřiSabrina Jeffries

Tak jako snad všechny knihy od Sabriny, i tato mne nezklamala! Děj je zajímavý, postavy nejsou nudné a zápletka napínavá. Miluji styl psaní, to jak Sabrina J. vdechne do příběhu to nejlepší a sepíše to do knihy. Co jsem si naprosto užívala byly básně na úvod každé kapitoly. Nejsem zvyklá číst básně, ale tyto jsem si zamilovala. Určitě doporučuji přečíst :-) (tak jako všechny ostatní knihy od této skvělé autorky, haha)

14.03.2020

Scandalous: Šokující láskaScandalous: Šokující láskaL. J. Shen

Pokud hledáte romantiku, tak se ani nezastavujte a pokračujte v hledání. Tato autorka má zvláštní nadání na psaní knih. A já to z nějakého neznámého důvodu miluju. Naprosto hltám tuhle sprostou, emocionální, bláznivou, nesmyslnou, ale naprosto dokonalou jízdu. Tento díl mě zatím bavil nejvíce. Já osobně proti věkovému rozdílu, barvě pleti nebo čemukoliv jinému nic nemám a tak v tom nevidím problém. To, jak byl život Edie i Trenta propracovaný, jak byli zlomený a narušený, je udělalo jedinečnými a já jim trošku závidím, co mají mezi sebou :-)) (jen v dobrém)

18.06.2020

Miluj mě kdekoliMiluj mě kdekoliJennifer Probst

Další super díl o bratrech stavitelích. Daltona jsem si samozřejmě zamilovala, jinak to snad ani nejde. Zato s Raven jsem až tolik nesympatizovala, nějak mi nesedla. Jinak příběh byl milý. Kluk co rád sex a drsňačka, nějaká ta špatná minulost mezi nimi a sex. Hodně sexu. Jsem ráda, že jsem se zase dozvěděla něco víc o minulosti té nehody a už se velmi těším na poslední díl. Obě postavy jsou mi už teď sympatické, tak snad to bude další bomba. :-))

30.06.2020

Černé lžiČerné lžiAlessandra Torre

Tak tohle jsem nečekala. Za mě naprosto úžasný příběh, který měl takovou hloubku, že z toho snad týden nebudu spát. Jsem ráda, za šťastný konec!
První jsem si myslela, že to bude docela bobost, jelikož jsem ničemu nerozumněla a Layana mi vážně neseděla. Postupem času jsem začala přemýšlet nad zápletkou. Zvážila jsem Bipolární poruchu, se kterou jsem se už v knihách setkala, ale chování postav tomu vůbec nenasvědčovalo. S novou a novou kapitolou jsem byla více zmatená. Při odhalení Tajemství, všechno nabralo jiný spád a já konečně pochopila. Nepřijde mo, že by kniha nebyla propracovaná, nebo nedotažená. Já si čtení užila na 100% a zase se něco nového přiučila.

19.09.2020

River WildRiver WildSamantha Towle

Trochu jsem očekávala něco podobného jako u knihy Trable a dostala jsem stokrát víc.
Tato kniha mne zase rozplakala a to hned několikrát. To, čím si oba prošli, mě ničilo a zároveň jsem na ně pyšná, že se našli a i jak to skončilo. Konec mi dal docela zabrat, protože jsem to moc nečekala, ale vše bylo tak, jak má být.
Tato autorka už mi dokázala, že psát umí a tato kniha se určitě zapsala mezi její nejlepší! :-)))

11.12.2020

IdolIdolKristen Callihan

Dala bych 4 a půl hvězdičky kdyby to šlo. Kniha se mi velmi líbila. Styl psaní mi vyhovoval, postavy byly super- žádná mě neiritovala a téma knihy nikdy neomrzí. Nicméně strhávám půl bodu za tu zápletku a trochu i ukončení, které se mi zdálo takové nemastné-neslané.
I přesto však byl příběh krásný a dojemný. Docela si přeju si přečíst o ostatních chlapech z kapely a o Scottim.. tak snad to brzo přijde :-))

16.06.2021

Milovaný nevlastní bratrMilovaný nevlastní bratrPenelope Ward

Už jsem jednou knihu o této “zakázané lásce” četla a ani jedna mne nezklamala. Toto téma se asi neomrzí. Je to netradiční, ale stát se to může. Lásce člověk neporučí. Mně vyprávění z pohledu Eleca nevadilo, i když se to opakovalo. Alespoň jsme se dozvěděli, jaké byly jeho pocity. Greta byla zajímavá. Rozhodně to byla silná žena a měla i správnou morálku. Ostatně oba dva ji měli a to oceňuji. Krásný příběh!

06.09.2021

Dublin StreetDublin StreetSamantha Young

Jsem moc ráda, že jsem- úplnou náhodou- narazila na tuto sérii! Je neskutečně skvěle napsaná. Příběh Joss a Bradena je vášnivý, dojemný a velmi pravdivý. Život není lehký, každý má svůj příběh a není lehké se otevřít.. Nejvíce se mi líbí styl, jakým je kniha napsaná. Oddychové čtení u kterého se nenudíte :-))

24.03.2018

ZůstaňZůstaňElle Kennedy

Tak jako první díl této série, je i tento pěkný. Oddychové letní čtení. Kniha neurazí, příběh pobaví a postavy oslní. Určitě doporučuji přečíst :-))

31.07.2018

Sním o toběSním o toběLisa Kleypas

Další kniha ze série Gamblers je úžasná. Obě postavy jsou zajímavé, nenudí a prostě a jednoduše si je zamilujete. Velmi se mi líbila postava Dareka. Komplikovaná a přitom tolik čitelná. Příběh je poutavý a vtáhne vás do děje. Ze začátku to byla vážně jízda, pak přišla malá část, kdy jsem trošičku postrádala nějakou akci. Za mě tam kousek chyběl. Nicméně konec byl zase úplná horská dráha.

15.08.2018

JetJetJay Crownover

Druhý díl mne bavil o moc více. Je v něm více napětí, náklonnosti, lásky, sebezapření.. je to prostě změť pocitů. Zápletka byla úměrná ke stylu knihy. Zamilovala jsem se do všech postav, které jsou zajímavé a ne nudné. Určitě doporučuji a sama se ke knize zase vrátím. :-))

08.11.2019

Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

Jak je tu zmiňováno, Vicious je pěknej zmetek. Chová se strašně, až se mi to v hlavě tlouklo při představě romantické knihy a jeho. Chápu jeho počínání, ale občas se mi chtělo skočit do knihy a napravit ho. Ačkoliv je konec sladký, tak rozhodně nečekejte romanťárnu od začátku do konce. To však dělá knihu tolik jedinečnou. Rozhodně doporučuji přečíst a občas se k příběhu i vrátit, abychom si připomněli, že ne vždy je všechno růžové a že i temná strana může najít svou světlou polovičku.

01.12.2019

OchránceOchránceJodi Ellen Malpas

Za mě naprostá spokojenost. Kniha byla delší, ale mně to ani nepřišlo. Děj se četl téměř sám. Naprosto jsem se do postav zamilovala, ani jedna mi nelezla na nervy a to je co říct haha.
V jednu chvíli mi autorka přivedla málem infarkt, ale pak to rychle napravila a ja zase mohu v klidu dýchat. Děj byl plynulý, nebyly zde nesrovnalosti a ani přehnané reakce. Ja hodnotím na jedničku. :-))

20.12.2019

Výtečník v jejím ložiVýtečník v jejím ložiSabrina Jeffries

První díl nasadil vysokou laťku a tu bohužel druhý nepřekonal. Ačkoliv kniha špatná rozhodně nebyla. Za mě jen občas trošku nudnější pasáže, ale to spíš asi, že mě ty pivovarské věci moc nezaujali. Vlastně ani Annabel ne. Nebyla mi vyloženě protivná, ale sni jsem si ji neoblíbila. Jarett byl senzační. Líbil se mi jeho charakter. Konec byl tedy naprosto super! Jeho vyznání asi nejlepší ze všech, co jsem v tomto žánru četla- a že jsem se toho už docela načetla haha. Takže solidní 4 hvězdy. Samotnou knihu bych si znovu asi nepřečetla, ale když se vrhám na celou sérii tak nesmí chybět!

28.03.2020

BentleyBentleyMelanie Moreland

Jo, jo a jo!!
Po dlouhé době kniha o sexy, bohatém, milém a vášnivém chlapovi, který není děvkař, co ho strčí všude. Mile překvapilo!
Už od první kapitoly jsem cítila, že kniha se mi nejspíš bude líbit a strašně jsem se bála, že jako pokaždé mě ke konci začne nudit. Nebo, že tam bude až moc dlouhé vyprávění jen o tom, jak se do sebe zamilovávají a bude to nuda. Naštěstí se mé obavy nenaplnily. Pocit, že se stane něco špatného jsem měla s každou další přečtenou kapitolou a napnutá jsem byla jako struna. Georg se mi nezamlouval už na první schůzce, ale to co se stane jsem tedy nečekala.
Strašně příjemné postavy, které se k sobě hodí. Souhlasím, že je to nenáročné čtení. Postavy jsou nekomplikované. Jediné co mi trochu přijde přitažené za uši, jsou vztahy mezi nejlepšími kamarády a nejlepšími kamarádky. Tak pěkně si to rozdělili, až mi to nepříjde reálné. Nicméně to nemění nic na tom, že se velmi těším na další díly, které si koupím asi na amazonu v angličtině (nevydržím čekat :D).

28.04.2020

Miluj mě všímMiluj mě všímJennifer Probst

Wow. To byla jízda.. zase jedno velké emocionální klubko. Těšila jsem se na příběh Tristana a Sydney už z předchozích dílů, ale to co jsem dostala, bylo snad ještě lepší. Obě postavy jsem si oblíbila, zamilovala se do jejich povah a vzájemné lásky. To, jak se Tristan zachoval mě překvapilo, ale dodalo to knize na zajímavosti. Nádherné zakončení série a už se těším, až si někdy knihu přečtu znovu. :-))

01.07.2020

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

Syrová. To byla slova, která mi běžela hlavou po celou dobu čtení. Syrové emoce. Colleen H. se zase předvedla ve vší své parádě. Všechna její díla semnou vždy pořádně zamávají, ale tady nastal úplně jiný level. Jednou jsem se musela dokonce přesvědčit, že jde opravdu o román..
Nejde ani správně popsat, jak tvrdě na mě kniha působila. Jsou to vlastně všichni psychopati, ale zároveň ne. Nakonec ani nevím, co si myslet o Jeremym. Autorka mě ani moc nepřesvědčila o lásce mezi J. a Low, nějak se to jen točilo okolo biografie. A poslední otázka, která mne asi bude strašit ještě dlouho..
Pravda, nebo lež???

02.07.2020