martunka martunka komentáře u knih

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Musím uznat, že tato kniha podává toto téma velmi jasným a čtivým způsobem. Opravdu doporučuji!

21.12.2018 5 z 5

Stíny v ráji Stíny v ráji Erich Maria Remarque (p)

Tato kniha mě velmi zaujala. Líbí se mi celkové ladění příběhu i charakterů postav.

15.12.2018 5 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Určitě napínavý a drsný příběh. Přečteno jedním dechem.

11.12.2018 4 z 5

Transport za věčnost Transport za věčnost František Tichý

Kniha mě velmi pozitivně překvapila. Příběh je velmi poutavý a hlavně mě hodně překvapil konec.

11.12.2018 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Jsem nadšená. Celou knihu jsem si užívala.

08.12.2018 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Určitě je to zajímavé čtení. Dobrý příběh a zajímavé postavy.

06.12.2018 4 z 5

Vánoční tajemství Vánoční tajemství Edita Stein (p)

Prostě nádhera. Určitě se budu k této knize v předvánočním čase vracet !

29.11.2018 5 z 5

Magor a jeho doba Magor a jeho doba Marek Švehla

Dobře napsáno, jedním dechem přečteno.

26.11.2018 4 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Perfektní. Konečně jsem pochopila, proč se ty čtyři děti dostaly do takové situace.

08.11.2018 5 z 5

Učení královny Kuntí Učení královny Kuntí Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda

Prostě jako vždy. Další skvělá kniha od Prabhuady!

31.10.2018 5 z 5

Jak vidět sebe samé tak, jací doopravdy jsme Jak vidět sebe samé tak, jací doopravdy jsme Jeffrey Hopkins

Musím uznat, že je dané téma skvěle podáno.

23.10.2018 5 z 5

Znamení lyry Znamení lyry Václav Erben

Tak rozhodně se jedná o dobrou detektivku.

20.10.2018 4 z 5

Václav Havel - životopis Václav Havel - životopis Eda Kriseová

Pro mě je to určitě kniha, která se mi dobře četla. Líbí se mi styl vyprávění a určitě se autorce povedlo vtáhnout mě do děje.

19.10.2018 5 z 5

Śrímad Bhágavatam, Zpěv první, díl třetí Śrímad Bhágavatam, Zpěv první, díl třetí Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda

Rozhodně se jedná o dokonalé pokračování v učení o bhakti.

17.10.2018 5 z 5

Buddha - Cesta ke štěstí Buddha - Cesta ke štěstí Marie Mannschatz

Musím říct, že toto je po delší době opravdu kvalitní "návod", jak se naučit zacházet se svou myslí a s tělesnými pocity! Vřele doporučuji.

15.10.2018 5 z 5

Dokonalé otázky, dokonalé odpovede / Dokonalosť jogy Dokonalé otázky, dokonalé odpovede / Dokonalosť jogy Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda

Perfektní kniha. Jsou to opravdu dokonalé otázky a dokonalé odpovědi. Doporučuji

11.10.2018 5 z 5

Zelený děs Zelený děs Joseph Thomas Sheridan Le Fanu

Pro mě jsou to určitě zajímavé povídky. Dobře jsem si početla.

10.10.2018 5 z 5

Jak šířit lásku - Rozšiřování okruhu milujících vztahů Jak šířit lásku - Rozšiřování okruhu milujících vztahů Jeffrey Hopkins

Pro mě je to určitě perfektní vysvětlení tohoto náročného cíle mé duchovní cesty.

02.10.2018

Slavní mágové, okultisté a kouzelníci Slavní mágové, okultisté a kouzelníci Vladimír Liška

Zajímavé téma. Jen jsem se vlastně nedozvěděla nic nového.

28.09.2018 3 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Krásný a dojemný příběh. Četla jsem tuto knihu déle, protože jsem si ji prostě musela náležitě vychutnat.

26.09.2018 5 z 5