MartinkaS MartinkaS komentáře u knih

Tento díl má konečně pořádný spád!! Četla jsem se zatajeným dechem až do konce i když jsem veděla, jak to dopadne. Výborná kniha ;-)

27.03.2016 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Všechny díly HP jsem četla zhruba před 10 lety a tak nastal čas si toto kouzelné prostředí zopakovat. Musím říct, že druhý díl se mi líbil víc než první ;-).

07.03.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha mne zaujala od začátku. Velmi pěkně se čte a děj se rozvíjí postupně ... Vypravěč je velmi netradiční, jelikož se jedná o alkoholičku, která má trochu problém s realitou (zapomíná a neví, co je pravda a co se jí jen zdálo). Tím také kniha dostavá "šťávu". Hlavní děj vypráví tři ženské postavy a to každá ze svého úhlu pohledu. Tím si také čtenář může sám udělat obrázek o dané situaci. Čím se kniha blížila ke konci, tak ve mě cloumaly různé emoce jako strach a napětí. Prostě výborná kniha!!! ;-)

17.12.2015 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

I když většina lidí píše, žš se jim první díl líbil víc, tak já musím nesouhlasit. Ve druhém dílu nebylo tolik prvoplánových vtípků a tím se mi kniha více zamlouvala. Takže za mě čtyři hvězdy ;-)

10.10.2015 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Jde o oddechovku při které se člověk často usměje. Kdyby se o téhle knize neříkalo, že je to nejhumornější román, tak bych dala 4 hvězdy, ale řekla bych, že mu tato nálepka dost ublížila a spousta lidi včetně mě čekala naprostou bombu, to se bohužel nestalo. Takže proto 3 hvězdy...

04.10.2015 3 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Kniha mne nenadchla, ale ani neurazila. Takový průměr. Znám lepší knihy od Monyové ;-)

23.07.2015 3 z 5

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Miluji knihy této autorky, které mají hořkou chuť drsné reality. Málo kdo totiž pluje na svém růžovém obláčku celý život. Kniha vypovídá o tom, jak někteří lidí jsou až extrémně sobečtí a lásku si pletou s tím, jak k sobě někoho (ať už za použití jakýchokoliv prostředků) připoutat. Sobeckost, sebeláska, intriky, manipulování a chorobná žárlivost... člověka až mrazí, čeho všeho jsou lidé schopni ve jménu "lásky"

03.07.2015 4 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Kniha se mi líbila, ale ne zase tolik jako "Dokážete udržet tajemství?". Přišla mi dost podobná již zmíněnné knize. Opět holčina, které se nedaří a převrátí se jí svět vzhůru nohama. Opět jsem hlavní hrdince držela palce, ať už v práci nebo v lásce. Dávám čtyři hvězdičky, ale jen proto, že se mi první knížka kterou jsem od ní četla líbila víc. Každopadně i tak stojí za přečtění ;-). Aspoň si každý může urovnat v hlavě, co všechno je ochotný obětovat pro svou kariéru...

13.06.2015 4 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Nádherná kniha, vřele doporučuji!!

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Výborná kniha,četla jsem ji několikrát.

29.05.2015 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Jedna z nejlepších knížek od královny všech detektivek!!

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Miluju film i knížku!! Jedna z nejlepších knížek!!

29.05.2015 5 z 5

Zítra vyjde slunce Zítra vyjde slunce Simona Monyová (p)

Krásná kniha. Zbožňuju její styl psaní.

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Tato kniha mě naprosto uchvátila. Začátek byl trochu slabší a tak mi trvalo než jsem se začetla, ale pak postupně kniha dostává "grády" a nutně jsem musela číst dál a dál!!!

Výchova dívek v Čechách Výchova dívek v Čechách Michal Viewegh

Tato kniha mě upoutala a přečetla jsem ji jedním dechem!! Vřele doporučuji =)

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

souhlasím s @livana je to první kniha od Viewegha, která mě nebavila... škoda čekala jsem víc

29.05.2015 1 z 5