Martinka15 Martinka15 komentáře u knih

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Když jsem knihu začala číst vůbec jsem nevěděla, co bych od ní měla očekávat a i když na tento typ knih obecně nejsem, musím říct, že jsem ji četla jedním dechem, moc mě bavila, příběhy i osudy postav mi přišly velmi realistické a za mě tedy od autora jeho nejlepší počin. :-) Doporučuji k přečtení.

05.04.2020 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Za mě moc fajn oddychovka, lepší než Třeštíková. Ale jiné knihy od autora se mi líbily více. :-)

Osm Osm Radka Třeštíková

Začátek trochu matoucí, střed peckový a konec trochu zklamání. Číst knihu mě bavilo, jen mi konec přišel dost nereálný. Obecně si myslím, že této autorce ukončování knih moc nejde, což je škoda, protože jinak jsou fajn a baví mě číst. :-)

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Na to, že jsem od knihy nečekala vůbec nic to bylo poměrně příjemné oddechové čtení. Jen mě zklamal ten konec, pamatuji si, že jsem si říkala: "Cože?"... Chybělo mi trochu lepší zakončení knihy, ale jinak fajn počtení. I když za mě mnohem lepší třeba Patrik Hartl. :-)

Lily a chobotnice Lily a chobotnice Steven Rowley

Úžasná a dojemna kniha.

04.05.2019 5 z 5

Zloděj psů Zloděj psů Josef Habas Urban (p)

Výborná a zábavná kniha. Moc jsem se bavila a nedokázala se od čtení odtrhnout. Moc doporučuji!

04.05.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Naprosto úžasná kniha, kterou jsem, i přesto, že je velmi obsáhlá, přečetla jedním dechem. Kniha je psaná z různých úhlů pohledu, ale přitom velmi přehledně a obzvlášť při lince Minky máte pocit, jako byste to zažívali spolu s ní. Přečetla jsem již hodně knih, které se různým způsobem dotýkali holocaustu a celkově 2. světové války, ale tahle patří jednoznačně mezi ty nejlepší. Vřele doporučuji!

17.09.2017 5 z 5

Zatím dobrý Zatím dobrý Jan Novák

Jedna z nejlepších knih, které jsem v životě četla. Bratři Mašínové, Václav Švéda apod... pro mě budou vždy hrdinové. Neříkám, že zabít ty lidi nebylo špatné, ale jsem přesvědčena, že neměli na výběr. Krásná kniha a strhující příběh.. Rozhodně doporučuji! (jen komunisti by to číst neměli:D)

27.04.2015 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Než jsem kniha začala číst, myslela jsem si, že to bude "jen" vyprávění Sophie o hrůzách, které v Osvětimi zažila. Překvapivě jsem zjistila, že kniha je vyprávěna samotným Williamem Styronem (Stingo) a kniha je tak trochu i jeho autobiografií. Kromě samotné Osvětimi se autor zabývá otázkami puritánství, rasismu a mnoho dalšího. Za mě dokonalá kniha, která ve mně zanechala hlubokou stopu.

11.03.2015 5 z 5

Princezna Viktorie Princezna Viktorie Thomas Brezina

Skvělá knížka, nicméně na Dotek anděla to stále nemá.

06.03.2015 4 z 5

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Četla jsem ji před pár lety. Je skvělá. Od Thomase Breziny dále rozhodně doporučuji Dotek anděla.

06.03.2015 5 z 5

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

Tato kniha je úžasná. Četla jsem ji několikrát a ani tak neomrzela. Za mě nejlepší kniha od Thomase Breziny. Ale i jeho ostatní knížky stojí za to. :-)

06.03.2015 5 z 5