Martinka79 Online Martinka79 komentáře u knih

Poslední slova Poslední slova Linda Green

(SPOILER) " Když život dokáže být tak krutý, možná není divu, že u někoho vytvoří místo srdce úlomek ledu. "

27.09.2021 5 z 5

Volání hvězd Volání hvězd Emma Donoghue

Trochu uspěchaný konec, ale přesto se mi kniha moc líbila. Četla se jedním dechem.

16.08.2021 5 z 5

Nejšťastnější dívka na světě Nejšťastnější dívka na světě Jessica Knoll

I kdyz se mi to temer vubec nestava, knihu jsem nedocetla, skoncila jsem na cca 120. strane. Do cteni jsem se musela nutit. Za me ztrata casu.

31.01.2017

Tma Tma Bernard Minier

Pro me jednoznacne nejlepsi dil z cele serie, napinavy od prvni stranky az do konce.

06.01.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nadherna knizka, vice slov netreba.

31.12.2016 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Vyborna knizka, libila se mi vic nez V lese visi andel. Spisovatele mam v oblibenych a tesim se na dalsi jeho knizku:)

18.12.2016 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Asi jsem vyjimka, ale Mraz se mi libil vic. Chvilemi jsem se musela do cteni i nutit, ale konec uz jsem shltla rychle. Ale Tmu si prectu urcite..

07.12.2016 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak tahle knizka by si zaslouzila hvezdicek vic nez pet.. Cte se jednim dechem. Tesim se na dalsi dily.

27.11.2016 5 z 5

V tomto domě straší V tomto domě straší John Boyne

Knizku jsem cetla hned po precteni Pamatuji si vas vsechny. Takova strasidelna pohadka. Ale cetlo se to dobre.

04.11.2016 3 z 5

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Knizku jsem nedocetla, asi 100 stran pred koncem jsem to vzdala. Pripominalo mi to Harlequinky, ktere jsem cetla na zakladce.

24.10.2016 2 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Knizku jsem precetla jednim dechem, nemohla jsem prestat cist, dokud jsem ji celou nedocetla.

18.10.2016 5 z 5

Láska z Paříže Láska z Paříže Alexandra Potter

Za me je tato serie to nejlepsi co A. Potter zatim napsala.. Treba se dockame pokracovani, necham se prekvapit..

12.10.2016 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

!!!SPOILER!!!Naprosty souhlas s uzivatelkou Gabrinela. Ted jsem knihu docetla a citim se presne jako ona, podvedena. Knizka se dobre cetla, to je jedine plus. No, at si kazdy udela obrazek sam.

26.09.2016 2 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knizka se dobre cetla, ale asi v pulce jsem se zacala v postavach ztracet, musela jsem listovat zpet a pripominat si kdo je kdo. A konec takovy nijaky, jakoby autorka planovala pokracovani..

28.08.2016 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Jednim slovem BOMBA, knizku jsem doslova zhltla za par dni. Uz se tesim na dalsi dily.

01.08.2016 5 z 5