martineknatasa martineknatasa komentáře u knih

Uf, to jsem ráda, že jsem něco takového nezažila. Kniha je ovšem skvělá. Vřele doporučuji k přečtení a těším se na pokračování.

17.04.2024 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Díky Čtenářské jsem se do této knihy pustila. Nelituji. Krásná, poučná kniha. Doporučuji k přečtení. Jdu číst další díl.

14.04.2024

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Jsem moc ráda, že jsem se, díky této knize, dozvěděla spoustu věcí, které jsem nevěděla. Kniha se mi lbila a ani ten sladký závěr mě nevadil. Knihu doporučuji k přečtení.

12.04.2024 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Krásně napsaná kniha se silným tématem. Doporučuji k přečtení.

08.04.2024 5 z 5

Kufr z nebe Kufr z nebe Lin Rina

Líbilo, čtivé. To byla jízda. Je mi líto, že nejsou další díly. Za mě za *****.

07.04.2024 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kniha se mi líbila. Co říct víc? Kritizovat něco? Přece proto knihy nečtu. Kdybych uměla něco takového napsat, tak pak bych možná kritizovala a hodnotila jiné. Chci se pobavit, zapřemýšlet a vzít si z nich ponaučení. Jdu číst další díl.

31.03.2024 5 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Pěkná kniha, dobře se čte. Celá série je bezva. Moc se těším na pokračování.

27.03.2024 5 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Pěkné oddechové čtení. Moc se mi to líbilo.

22.03.2024 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Krása, početla jsem si. Těším se na další díl. Už jsem autorku přidala do oblíbených.

20.03.2024 5 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Kniha se dobře čte. Chvíli je smutná (domov důchodců) a chvíli usměvavá. Pobavila jsem se, ale na 5* to nebylo.

15.03.2024 4 z 5

Kdyby ze světa zmizely kočky Kdyby ze světa zmizely kočky Genki Kawamura

Kniha se mi četla hezky, i slzička ukápla. Téma vážné a k přemýšlení, ale nelituji, že se mi díky čtenářské výzvě dostala do ruky.

13.03.2024 4 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Ani tento díl mě nezklamal. Škoda, že nejsou díly další. Krása.

12.03.2024 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila. Jdu na 2.díl a autorku si přidávám do oblíbených.

12.03.2024 5 z 5

Tajemství čokoládovny Tajemství čokoládovny Paula Brackston

Mně se první díl líbil víc. Ale ani tímto jsem nebyla moc zklamaná. Začala jsem 3.díl.

06.03.2024 4 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Prima, oddechová, čtivé a nenáročné. Pobavila jsem a četla jsem jak jsem měla chvíli volna. Hned jsem načala další díl. Kdo má rád duchařinu, tomu knihu doporučuji.

05.03.2024 5 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Knihu jsem dočetla, ale i na mne těch sprostých slov bylo zbytečně mnoho. Už bych knihu znovu nečetla (jinak se ke knihám ráda vracím).

28.02.2024 3 z 5

Chirurgova dcera Chirurgova dcera Audrey Blake

Líbilo, líbilo, líbilo... Co více říct.

22.02.2024 5 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Paráda, u čtení jsem se bavila a odpočinula. Přidávám si p. spisovatelku do oblíbených.

21.02.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Paráda, moc se těším na další díly. Od všeho něco a ničeho není málo ani moc. Krásně se to četlo. Doporučuji k přečtení, kniha vás nezklame.

18.02.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Kniha se mi moc líbila. Lehké, odpočinkové čtení.

13.02.2024 5 z 5