Martina1805 Martina1805 komentáře u knih

Stíny minulosti Stíny minulosti Blake Pierce

Odpočinková krimi, docela mě zajímá další vývoj postav

07.04.2024 5 z 5

Navždy pryč Navždy pryč Blake Pierce

Souhlasím s Esterkou super čtení jen příšerný překlad.

07.04.2024 4 z 5

Ještě než zabije Ještě než zabije Blake Pierce

Kniha měla spád, ale plná překlepů a chyb ten konec byl moc rychlý. Kdo byl vlastně Strašákový vrah a proč zabíjel.

23.03.2024 3 z 5

Chci tvou smrt Chci tvou smrt Peter James

Super napínavé čtení přečteno jedním dechem

29.01.2024 5 z 5

Všechny cesty vedou do Santiaga Všechny cesty vedou do Santiaga Ladislav Zibura

Ládík zase nezklamal ale je vidět že pomalu vyzrává a mění se styl psaní

29.01.2024 5 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Zajímavé čtení ale jako Kepler píší větší trháky

29.01.2024 4 z 5

Dívka na sněhu Dívka na sněhu Danya Kukafka

Celkem dobré ačkoliv jsem zvyklá na jiné počteníčko

29.01.2024 3 z 5

Léčitel Léčitel Maria Langner (p)

přečteno jedním dechem, konec byl tedy překvapivě zamotaný a příběh až děsivě blízký k tomu co se opravdu může někde dít

05.08.2023 5 z 5

Sekta Sekta Martin Goffa

Na mě to byla kupodivu tenká kniha, ale přečetla jsem jí za jeden den. Napínavý děj, který mě pohltil a strašně jsem se těšila, že Terence Petra najde živého a vrátí ho nešťastné babičce. Nestalo se. Pro mě jako pro čtenáře severských krimi to bylo ale super čtení.

10.07.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

super čtení i když předchozí knihy mě asi nadchly víc, ale stejně se těším na další knihy od tohoto autora

10.07.2023 5 z 5

Na hraně Na hraně René Manzor

Nemohla jsem se do knihy začíst, ale nakonec jsem byla mile překvapena geniální konec. Ale zase raději sáhnu po svých osvědčených autorech.

27.05.2023 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Nebylo to úplně takové to čtení na které jsem od Bryndzy zvyklá, ale opět jsem to musela zhltnout až do konce. Bylo to super zamotané, člověk by řekl, že už ví a ejhle nakonec se ukáže, že neví. Už mám předobjednanou novou Bryndzovu knížku a moc se těším.

15.04.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Čekala jsem hodně ale, že to bude až tak moc to jsem netušila. Jurek Walter ač mrtvý je opět na scéně. Hodně mi vadilo detailní popisování sexuálních scén, bylo to hodně přes čáru. Knihu jsem dočetla, ale ne tak rychle jako předešlá Keplerova díla. No a už se těším co vyvede v další knize Mara Makarovová.

26.02.2023 3 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Tak zase jednou pěkné počtení. Strašně zajímavě překombinovaný děj. Ke konci jsem si myslela, že je mi všechno naprosto jasné a nebylo. Závěr byl fakt - nemám slov.

28.12.2022 4 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

(SPOILER) Začátek takový vlažný, pak se to rozjelo, že jsem knihu nemohla pustit z ruky, ale ten konec byl takový zvláštní, zklamalo mě, že pachatelé se vlastně potrestali sami. Celou dobu jsem doufala, že se Julie najde živá, ale bohužel skončila hrůzným způsobem.

04.12.2022 4 z 5

Marné prosby mrtvých Marné prosby mrtvých Roxann Hill

Zajímavě napsané krimi, kněz a vyšetřovatelka závažného trestného činu, bylo to poněkud jiné čtení než na jaké jsem zvyklá a užila jsem si to.

07.11.2022 5 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Rachel Caine (p)

Tak tohle byl zase příběh, ze začátku nic moc, ale pak se rozjela taková mašinérie událostí, že jsem koukala a nemohla jsem knížku odložit. Perfektní děj a ten závěr byl tak napínavý to prostě nešlo položit takže jsem četla dlouho do noci abych se dozvěděla jak to všechno dopadne. Super.

17.10.2022

Květ smrti Květ smrti Anne Mette Hancock

Měla jsem stejný problém jako ennlady, trvalo mi než mě příběh chytnul, ale pak to mělo spád. Všechno do sebe skvěle zapadalo, děj byl překvapivý a skvělý závěr.

17.10.2022 4 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Brutálně dobré čtení, to chce prostě fantazii. Ze začátku jsem se nemohla začíst a ke konci jsem nemohla odložit. Ještě že jsem měla dovolenou a mohla knihu jedním dechem přečíst. Tohle napsat, tak to chce určitě velmi dobré znalosti z oboru psychiatrie. Už dlouho jsem nečetla něco tak perfektně překombinovaného a úžasně sestaveného. Prostě paráda

08.08.2022 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Táhlo se to jako med, začátek byl zamotaný, ale stálo to za to dočíst do konce. Tak strašně zamotaný příběh jsem snad ještě nečetla.

10.07.2022 5 z 5