Martina157 Martina157 komentáře u knih

Prameny živé vody Prameny živé vody Miloš Kočka

Tato kniha si opravdu zaslouží vysoké hodnocení...nádherná

26.02.2024 5 z 5

Svatojánské ořechy Svatojánské ořechy Lenka Chalupová

Opět silný příběh.

01.01.2024 5 z 5

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Po pomalém rozjezdu děj gradoval, osudy se proplétaly a takový konec jsem vůbec nečekala. Je to kniha, na kterou budu dlouho myslet.

05.12.2023 5 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Po přečtení tohoto silného příběhu z historie si uvědomuji, jak je můj život v dnešní době pohodový a víceméně bezstarostný.

26.11.2023 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Za mně jedna z nezapomenutelných knížek, na které čtenář myslí ještě dlouho po jejím dočtení, popisuje smutnou minulost, na kterou bychom neměli zapomínat.

08.09.2023 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Kniha, která si zaslouží vysoké hodnocení, krásný příběh a mimo jiné jsem si rozšířila obzory v historii o přistěhovalcích z Řecka.

26.08.2023 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Skvělá kniha jako každá od této autorky.

22.07.2023 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Díky čtenářské výzvě jsem se dostala k této knize, která mě v mládí bohužel minula a i ve zralém věku jsem si příběh užila.

31.05.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Kniha, ke které se znovu a znovu v myšlenkách vracíte, silný příběh, skvěle napsaný

30.04.2023 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Moje první kniha od tohoto spisovatele, ale určitě ne poslední, moc se mi líbila

27.04.2023 5 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Díky čtenářské výzvě jsem se dostala k této bezvadné knize , pro mě s velmi nečekaným koncem.

13.04.2023 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Detektivky čtu zřídka, ale tato byla velmi vydařená

04.03.2023 5 z 5

Kdo zachránil jeden život Kdo zachránil jeden život Ilona Borská

Krásný román o zajímavé osobnosti doktoru Hamzovi, o kterém jsem věděla, že založil léčebnu, ale že to byl takový osvícenec jsem netušila...

27.02.2023 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Za mně výborné

10.02.2023 5 z 5

Paví hody Paví hody Jan Štifter

Pro mně silný zážitek, hlavně druhá polovina knihy, jako rodačka z Horního Jelení jsem díky knížce nahlédla do historie našeho městečka.

05.02.2023 5 z 5

Ostrov žen moře Ostrov žen moře Lisa See

Přečteno jedním dechem, oprávněně vysoké hodnocení této knihy.

15.01.2023 5 z 5

Za mě opět za plný počet hvězd, pobavila, poučila. Oceňuji bohatou, krásnou češtinu.

25.09.2022 5 z 5

Nesnesitelná lehkost bytí Nesnesitelná lehkost bytí Milan Kundera

Děkuji Čtenářské výzvě, že jsem si díky ní přečetla tuto knihu, opravdu mě oslovila, už chápu proč je pan Kundera tak uznávaným spisovatelem.

10.09.2022 5 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

kniha se mi líbila podobně jako Dopis od téže autorky

22.05.2022 4 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Bez seznamu postav na papíře bych se ztratila, ale jinak se četla dobře

05.04.2022 3 z 5