Marticka79 Marticka79 komentáře u knih

Nezbedné pohádky Nezbedné pohádky Josef Lada

Knížka Nezbedné pohádky od Josefa Lady byla super. Klasické pohádky jsou tak trochu jiné, krásně poplatené. Jsem moc ráda, že jsem tuto knihu objevila, protože v dětství mě minula. Určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

15.01.2024 5 z 5

Pohádky o lvech a plachetnicích Pohádky o lvech a plachetnicích Svjatoslav Sacharnov

Kniha Pohádky o lvech a plachetnicích se nám moc líbila. Příběh vypráví o námořníku Parníčkovi a jeho příteli Flokovi, který potřeboval pro své zdraví mořský vzduch. Určitě doporučuji a knihu hodnotím plným počtem hvězdiček. :-)

23.12.2023 5 z 5

Košíček zlatých vajíček Košíček zlatých vajíček Michaela Tvrdíková

Kniha Košíček zlatých vajíček nás moc bavila, protože v každém vajíčku se něco ukrývá. :-) Buď je to nějaká pohádka, říkadlo, písnička nebo hádánka. Určitě doporučuji si jí přečíst a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

18.12.2023 5 z 5

Srneček Parůžek Srneček Parůžek Rudo Moric

Kniha s názvem Srneček Parůžek od spisovatele Rudo Moric se nám moc líbila. Krátký a milý příběh o malém srnečkovi, který si hledal kamarády se kterými by si mohl hrát. Všechna zvířátka ale před ním utíkají, a tak je z toho moc smutný. Jednoho dne Parůžka vezme maminka Srna na delší procházku a u studánky se mu podaří konečně svého kamaráda najít....Určitě tuto knihu doporučuji a hodnotím ji plným počtem hvězdiček. :-)

24.11.2023 5 z 5

Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty Hana Doskočilová

Knihu Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty určitě doporučuji. Mám jí schovanou dlouhá léta v mé knihovničce z dětství. Pohádky v této knize jsou krásné, zajímavé a čtivé. Knihu jsem našim chlapečkům četla na dobrou noc a moc se nám všem líbila. :-)

23.11.2023 5 z 5

Pátrači ze stodoly - Vilda a Tylda na stopě Pátrači ze stodoly - Vilda a Tylda na stopě Ann-Katrin Heger

Knížka Pátrači ze stodoly se našim chlapečkům moc líbila. Přiběh vypráví o tom jak si parta zvířátek založila detektivní kancelář a řeší svůj první případ. Určitě tuto knihu doporučuji a hodnotím ji plným počtem hvězdiček. :-)

07.11.2023

Káťa a krokodýl Káťa a krokodýl Nina Vladimirovna Gernet

Kniha Káťa a krokodýl se našim chlapečkům líbila, i když se odehrává v době, kterou pamatuje spíše starší generace čtenářů. Určitě stojí za přečtění a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

05.11.2023 5 z 5

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

Knihu O letadélu Káněti si pamatuji z dětství a moc ráda jsem si jí přečetla znovu po dlouhé době s našima chlapečkama. Moc se jim líbila a určitě doporučuji!

05.11.2023 5 z 5

Princezna z třešňového království Princezna z třešňového království Markéta Zinnerová

Knížka Princezna z třešňového království se mi líbila. Je citlivě napsaná, ale přesto si myslím, že pro malé děti vě věku 7-8 let není ještě vhodná. Téma znovuzrození a smrt zrovna teď řešíme se synem a moc ho trápí proč není nesmrtelnost. Snažím se mu vysvětlit, že to všechno k životu patří, ale marně. :-(

20.10.2023

Jakub a Jáchym Jakub a Jáchym Jørgen Clevin

Knížka Jakub a Jáchym se nám moc líbila, naši kluci krásně odpovídali na všechny otázky a zdárně plnili dané úkoly. :-) Moc jsme se všichni pobavili u této knihy, takže určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

19.10.2023 5 z 5

Pohádky Pohádky Miloš Macourek

Kniha POHÁDKY od Miloše Macourka nás nesmírně bavila. Pohádkové příběhy jsou velmi vtipné, čtivé a spisovatel pan Macourek měl velmi bujnou fantazii. Našim chlapečkům jsem jí četla na dobrou noc a moc se jim líbila. Já osobně jsem tuto knihu z dětství neznala, a tak jsem moc ráda, že jsem jí objevila v naší rodinné knihovně a mohla jí poznat. :-). Hodnotím jí tedy plným počtem hvězdiček a určitě všem doporučuji!

15.10.2023 5 z 5

Sloneček Malej ve světě širém Sloneček Malej ve světě širém Ivan Binar

Milý čtivý příběh o malinkém slonečkovi Maleji, který se vyklubal ze sloního vajíčka, které bylo uloženo v porcelánu. Sloneček Malej byl opravdu vyjímečný slon, měl mnoho schopností, které obyčejní sloni vůbec nemají a hlavně se vůbec nikoho a ničeho nebál...Knihu jsem mým chlapečkům přečetla před spaním úplně celou a moc se jim líbila. Určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

26.09.2023 5 z 5

Velké dobrodružství malého dráčka Velké dobrodružství malého dráčka Petra Martišková

Kniha Velké dobrodružství malého dráčka se nám všem moc líbila. Příběh vypráví o malém dráčkovi Smrčkovi, který neuměl chrlit oheň jako ostatní draci ze Smrkového lesa. A přesto, že si myslel, že je k ničemu se stal vyjímečným pro ostatní....

26.09.2023 5 z 5

Kocour v botách a jiné pohádky Kocour v botách a jiné pohádky kolektiv autorů

Krásné pohádky s nádhernými ilustracemi. Kniha se nám moc líbila, četla jsem jí našim chlapečkům na dobrou noc. Doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

23.09.2023 5 z 5

Robin Hood / Šípková Růženka / 101 dalmatinů Robin Hood / Šípková Růženka / 101 dalmatinů Walt Disney

Kniha Walt Disney, která obsahuje tři pohádky s krásnými ilustracemi - Robin Hood / Šípková Růženka / 101 dalmatinů. Hezké čtení na dobrou noc. Našim chlapečkům se kniha líbila, takže jí hodnotím plným počtem hvězdiček. :-)

14.09.2023 5 z 5

Goliáš / Ošklivé káčátko / Lady a Tramp Goliáš / Ošklivé káčátko / Lady a Tramp Walt Disney

Krásná kniha, která obsahuje tři pohádky (Lady a Tramp, Goliáš a Ošklivé káčátko). Našim chlapečkům se kniha moc líbila jak obsahem tak i nádhernými ilustracemi. Plný počet hvězdiček si určitě zaslouží a vřele jí tedy mohu doporučit! :-)

10.09.2023 5 z 5

České dějiny očima psa 2 České dějiny očima psa 2 Martina Drijverová

Kniha České dějiny očima psa se nám moc líbila. Z pohledu jak dějiny vidí pes je čtení této knihy velmi zábavné a zajímavé. Určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

09.09.2023 5 z 5

Říkání o víle Amálce Říkání o víle Amálce Václav Čtvrtek (p)

Knížka Říkání o víle Amálce se našim chlapečkům moc líbila, takže určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

23.08.2023 5 z 5

Kouzelný měsíc Kouzelný měsíc Helena Beránková

Knížka Kouzelný měsíc vypráví příběh o červeném autíčku Červeňákovi, který majitel odstavil, protože nesplňovalo už jeho potřeby za statkem na poli plného harampádí. Autíčko Červeňák z toho bylo velmi smutné, ale kouzelný měsíc mu pomohl aby to tak nezůstalo - dal autíčku tři úkoly, které postupně plnilo. Po zdárném splnění všech úkolů se stalo autíčko Červenák opět užitečným a dělalo radost někomu jinému. Našim chlapečkům se kniha moc líbila, takže jí určitě doporučuji a hodnotím plným počtem hvězdiček. :-)

16.08.2023 5 z 5

Kouzlení vše nezmění Kouzlení vše nezmění Helena Beránková

Kniha Kouzlení vše nezmění vypráví zajímavý fantazijní příběh malé Anežky a malé víly Půdilky. Našim dětem se kniha moc líbila, takže jí hodnotím plným počtem hvězdiček a doporučuji! :-)

10.08.2023 5 z 5