MartasR MartasR komentáře u knih

Nejdražší suvenýr Nejdražší suvenýr Petra Jirglová

Skvělá knížka. Mě hrozne bavila. Asi i proto ze jsem v Mexiku byla a v zahraničí žila. Velmi ctiva.

16.09.2022 5 z 5

Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou Barbora Brůnová

Úžasná kniha. Přečtena jedním dechem. Mám ji schovanou až budu zase nějaký večer down. Zvedne náladu.

22.12.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Čtivý příběh jen mi chybělo ze jsem v důležitých momentech nevěděla kolik bylo klíčové postavě v tu chvili let.. Napr kolik bylo hlavní hrdince na konci knihy musíme jen hadat atd.

18.10.2018 4 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Pěkně propracovaný příběh. Jen asi ve dvou třech momentech jsem měla pocit že je hodně nereálný (napr. Seznámení se Zachem..).

06.05.2018 3 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Moc zajímavá knížka jen škoda že autorka úplně přeskočila období života v USA a ve Francii.

20.04.2018 5 z 5

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

Dech beroucí čtení. Jednohubka

21.03.2018 5 z 5

NeMáma: Radosti a strasti mateřství NeMáma: Radosti a strasti mateřství Sarah Turner

Velmi čtivé. A speciální díky překladateli, udělal ze čtení moc příjemný zážitek :).

18.03.2018 4 z 5

Biomanžel Biomanžel Michal Viewegh

Nelíbil se mi styl jakým je to napsáno, navíc hrozně depresivní. Nedotčeno

08.03.2018 odpad!

Cukr na nitku Cukr na nitku Jaroslava Vilemína Kadlasová

Pěkné vzpomínky.

31.01.2018 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Velmi velmi depresivní kniha. Měla jsem co dělat abych ji dočetla. Kniha měla spád až po 200 stránce.

19.01.2018 2 z 5

Sejdeme se na svatbě Sejdeme se na svatbě Natalie Liu

Strucny popis casti zivota autorky. Zajimave cteni - akce strida akci. Skoda ze to neni vic do podrobna.

27.12.2017

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Zajímavě navázáné smutné příběhy různých žen.

12.02.2017 5 z 5