martas006 martas006 komentáře u knih

Znáte je - Malá televizní maturita Znáte je - Malá televizní maturita Irena Tatíčková

Hezká knížka pro televizní maniaky :D

09.01.2017 5 z 5

Albert v kuchyni od jara do zimy Albert v kuchyni od jara do zimy kolektiv autorů

Celkem zajímavá kuchařka, jídla vypadají lákavě. Na vaření podle této kuchařky se teprve chystám.

Barbie vás zve na party Barbie vás zve na party Helene Siegel

Základy vaření, které zvládne každý. A protože je to Barbie kuchařka, zaujme malé slečny a ty se díky ní naučí vařit.

09.01.2017 4 z 5

Čítanka 7 pro 7. ročník základní školy Čítanka 7 pro 7. ročník základní školy Josef Soukal

Krásná čítanka, moc se mi líbila.

Divadlo Járy Cimrmana Divadlo Járy Cimrmana Zdeněk Svěrák

Pro mě jako milovníka Cimrmana to byl zážitek. U knížky jsem se vážně nasmála, tenhle humor mi vážně sedne.

09.01.2017 5 z 5

Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Jean-Dominique Brierre

Nebylo to špatné, ale chyběla tomu šťáva. Třeba to chtělo jen napsat jiným zajímavějším stylem.

František Ferdinand d'Este František Ferdinand d'Este Jan Galandauer

Pěkná biografie o člověku, který rozhodně neměl nudný život a proto čtení této knihy mě opravdu bavilo.

09.01.2017 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Další pěkný příběh z řady Harryho Pottera. Tenhle díl se mi moc líbil i jako film. Tyto příběhy mě asi nikdy neomrzí. A Lockhart mě svou povahou spíš rozesmál.

Jak se Honza učil latinsky Jak se Honza učil latinsky Petr Rezek

Krásné leporelo, četla jsem ho jako malá holka u babičky.

Káťa a Škubánek Káťa a Škubánek Josef Lamka

Knížku jsem přečetla teprve nedávno už jako dospělá a moc se mi líbila. Krásné obrázky a poutavé čtení. Co víc si přát.

Lunetic Lunetic Klára Říhová

Pro mě jako fanynku této skupiny to byla nezbytnost a knížka se mi moc líbila.

Matematika 5. ročník zš 2. díl Matematika 5. ročník zš 2. díl Jaroslava Justová

I když jsem matiku nikdy neměla ráda, tak tyhle učebnice mi ji díky krásným obrázkům aspoň trochu zpříjemňovali.

09.01.2017 4 z 5

Německo-český, česko-německý slovník: S novým německým pravopisem Německo-český, česko-německý slovník: S novým německým pravopisem Miroslav Řešetka

Pěkný slovník, mnou neustále používaný. Myslím, že jsem každé slovíčko našla.

O jabloňce O jabloňce Eduard Petiška

Krásné leporelo.

Pohádky a pověsti Pohádky a pověsti Božena Němcová

Nádherná knížka plná pohádek, které by děti měly znát.

09.01.2017 5 z 5

Rodinný domácí lékař Rodinný domácí lékař kolektiv autorů

Překvapivě pěkná kniha. Obsáhlá, informativní. Určitě by neměla chybět v každé domácnosti. Podle mě lepší než probírat svůj zdravotní stav na internetu. Pokud samozřejmě nechcete hned k doktorovi.

09.01.2017 4 z 5

Školský kalendár Káčera Donalda 2000 - 2001 Školský kalendár Káčera Donalda 2000 - 2001 Walt Disney

Ten jsem měla hrozně ráda, ráda jsem si ho pročítala.

09.01.2017 5 z 5

Timur a jeho parta Timur a jeho parta Arkadij Gajdar (p)

Jako dítě mě knížka příliš nezaujala, ale přemýšlím, že bych se k ní teď vrátila a třeba nakonec hodnocení změním.

Vychytanej svět Janety B. Vychytanej svět Janety B. Dyan Sheldon

Docela pěkné, nenadchne ani neurazí.

Zázračný svět přírody 2 Zázračný svět přírody 2 Florence Vérilhac

Není to špatná encyklopedie, ale znám i lepší a poutavější.