Marryzlis Marryzlis komentáře u knih

Později Později Stephen King

Ale jako dobrý, no. Četlo se to samo, jako všechny knihy od pana Kinga. Ale od něj jsem už četla lepší kusy.

16.02.2023 3 z 5

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Ježkovy zraky! Tak skvělej námět (za to ta jedna hvězda) a napsat o tom takovej kojeneckej žvást, no to chce fištróna. Ach jo, a já se na to tak těšila.

15.02.2023 1 z 5

Uzdravení Rose Gold Wattsové Uzdravení Rose Gold Wattsové Stephanie Wrobel

Nedoporučuji pro slabší povahy, je to docela mazec.

08.01.2023 5 z 5

Krása a jed oleandru Krása a jed oleandru Teresa Simon (p)

Kniha je docela čtivá, byla jsem napjatá jak to dopadne. Bohužel tak od poloviny jsem tušila nějaký naivní konec, který nevyhnutelně musel nastat. Už to tady někdo psal, být milovnice červené knihovny, byla bych spokojená na 100%.

10.02.2021 3 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Od autorky jsem četla pár knih, měla jsem proto velmi vysoká očekávání. A ta se také naplnila. Za tři dny přečteno (kdybych na to měla čas, přečtu to najednou, vůbec se mi nechtělo od čtení odcházet).

22.01.2021 5 z 5

Vzpomínky na Zemi Vzpomínky na Zemi Orson Scott Card

Dobré téma, zajímavý příběh, sympatické postavy... Ale kruciš, jak to pokračuje?!

11.01.2021 4 z 5

Doktorka z Boloně Doktorka z Boloně Wolf Serno

Doktorka měla našlápnuto na 5*, ale nakonec ten konec jí to pokazil.

26.11.2020 4 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Unikátní projekt hodný pozornosti.

15.09.2020 5 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Ach jo, a tak slibně to že začátku vypadalo!

20.07.2020 2 z 5

Spolčení hlupců Spolčení hlupců John Kennedy Toole

Moc se mě to teda nedotklo. Ale i když je to taková blbina, tak je to tak skvěle napsané, tak živě, že jsem se několikrát vytočila nad blbostí, sobectvím a bezohledností postav.

Oblázek na obloze Oblázek na obloze Isaac Asimov

Tak to bylo skvělý. Běžím pro pokračování.

18.06.2020 5 z 5

Trocha magie – Poslední sbírka povídek fantasy Trocha magie – Poslední sbírka povídek fantasy Isaac Asimov

No čekala jsem víc od pana Asimova. Ale zase bylo zase zajímavé si přečíst druhou část knihy s jeho pohledem na fantasy a sci-fi žanr. A zdálo se to jen mně, nebo ty pohádky v první části knihy byly velmi podobné těm od našeho pana Wericha?

18.06.2020 3 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Je to hroznej masakr, tím spíš že jde o skutečný případ. Při čtení jsem si říkala, jaké má paní Hayden neskutečné dvojí nadání: pracovat s dětmi, s nimiž to mnozí už vzdali, a svoje zkušenosti s nimi zpracovávat do úžasně čtivých knih. Nechť se její knihy přidají do seznamu povinné literatury pro ty, kteří studují speciální pedagogiku.

18.06.2020 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Trochu haluznost, ale jinak se mi to líbilo.

18.06.2020 4 z 5

Noční směna (20 povídek) Noční směna (20 povídek) Stephen King

Zatím nejslabší knížka od pana Kinga (přečteno cca 50), trochu mě to zklamalo.

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

První dva díly byly super. Tady mně trochu vadila ta přemíra romantiky (já vím, že je to "romantický román", ale místy toho bylo prostě moc.

18.06.2020 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Výborná fantasy od českého psacího stolu. Zhltla jsem ji za dva dny, vůbec se mi nechtělo knížku odložit.

05.05.2020 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

No teda! Celé mi to brnkalo na nervy, ale ten konec mě dostal úplně. Mazec jako každý příběh paní Picoultové.

05.05.2020 5 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Fascinují námět.

18.04.2020 5 z 5

Muži v ofsajdu Muži v ofsajdu Karel Poláček

Už jen tu vůni staré knížky jsem si užila, i samotné čtení mě bavilo ač nejsem fanoušek žádného klubu fotbalového.

22.03.2020 5 z 5