marky7739 marky7739 komentáře u knih

Otrokyně, Bojovnice, Královna Otrokyně, Bojovnice, Královna Morgan Rice

(SPOILER) Komentáře tady.... Očekávání něčeho víc.... Já jsem spokojená! Je tu vše, akčnost, zvraty, romantika..... A i za cenu že zhruba vím kam to směřuje, jsem prostě spokojená. MOJE PRVOTINA od této spisovatelky a fakt nenáročný oddychový čtení.

A baví mě i ta její (doufám že počáteční nebo spíš prozatímní) .... Ceresina nevědomost své síly.

15.10.2021 5 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Na můj vkus moc informací,...... Ale musím uznat, že kniha ač tučná mě nenutila přeskakovat věty.
No i ty tak jsem četla lepší!

15.10.2021 3 z 5

Válečná smršť Válečná smršť Victoria Aveyard

(SPOILER) Celkově celá série, zbytečně zdlouhavé... Nelogické myšlení hlavní postavy. Dokola jen ufňukaná kolik lidí zabila a že za vše může, chlapa co jí chtěl zabít pořád omlouvala.... Měla jsem skončit u jedničky a nebyla bych naštvaná ze ztráty času..... No a ten konec? Nechat království bez vládce aby mohl kdokoliv jen trochu ambiciózní nastoupit....... Škoda slov.

05.10.2021 2 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Lepší než dvojka, ale taky nic moc.

05.10.2021 2 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

(SPOILER) Bože! Docela utrpení.... Spoustu protimluv... Naříkání jak za vše může a když si myslím že je konečně čas na to se omluvit slovně útočí. A taky to jak napadne mladou 15cti letou holku pěstí do břicha, no co to je? Aspoň že se jí to vrátilo.

05.10.2021 odpad!

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Moje nejoblíbenější kniha.... Někde jsem tu četla, že je škoda, že kniha se někomu nedostala do ruky v době věku Anny.... já ji četla ve svých 12cti a nedokázala jsem jí ocenit.... prostě puberta. Teď miluju tu zrzavou holčinu a její pohled na svět.

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

:-) čím zamotanější tím lepší. Čtení, které nelze zavřít před dočtenim.

Faja Faja Petra Stehlíková

Skvělé pokračování

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Pro mě příjemné scifi v podání nadějné české spisovatelky. Rozhodně palec nahoru.

La Loba La Loba Alan Russell

Napínavé.... až děsivé

Krylias & Odysea Krylias & Odysea Karel Kryl

Mám přímo od paní Krylové když byla dva roky dozadu v Mnichově. Rodinný poklad :-D

31.03.2018 5 z 5

Tajná kniha Tajná kniha Irena Obermannová

Způsob psaní byl pro mě zvláštní, ale dalo se. Co jsem osobně nezvládla bylo věčné fňukání, skoro až pubertální, miluju ho - zapomněl. Četla jsem ze zvědavosti a měla jsem věřit recenzím.

21.03.2015 2 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Zajímavý námět, dojemné provedení, naštěstí s uvědomělou tečkou na konci.

14.03.2015 4 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Pro mě velmi čtivá kniha, cítila jsem se chvilkami bezmocná a ztracená jako hrdinka. :-)

12.03.2015 5 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Opravdu nádherný námět...... ale to je snad vše, spousta chyb, nepřesností, rozporů. Škoda :-(

07.03.2015 2 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Nádherný námět, myšlenka super...... děj předvídatelný. Knížka se mi dobře četla:-) teenagerům doporučuji, zamilovala jsem si Kenta :-)

13.01.2015 5 z 5